Весна — час придбати культиватор

Весна — час придбати культиватор

Прийшла весна, а це означає, що всім дачникам і городникам час братися до роботи, щоб восени зібрати добрий врожай.

Обробка грунту навесні дозволяє відновити родючість землі і оздоровити її. Цей захід, крім усього іншого, сприяє тому, що активізується грунтова мікрофлора. А будь-якому городникові відомо, що для доброго росту висаджених культур у грунті мають знаходитися мікроорганізми. Вони виділяють вуглекислий газ, який є основною їжею для рослин. За зиму мікрофлора грунту дуже сильно вимерзає, а її відновлення триває аж до літа. З цієї причини в наших широтах врожаї не такі багаті, як, наприклад, у європейських країнах, де клімат м'якше.

Весняні роботи на городі

Готуємо грунт за допомогою культиватора

Навесні необхідно прибрати сміття, що утворилося на грядках протягом зими, позбутися личинок комах, щоб згодом шкідників було менше. Також необхідні вскопування і внесення органічних добрив. Усе це сприяє тому, що активізація мікрофлори починається раніше, завдяки чому рослини ростуть швидше і краще, а значить, Ви отримуєте кращі врожаї. Рекомендується проводити весняну культивацію грунту за 14 днів до того, як планується сіяти насіння в грунт.

Обробка передбачає три етапи: безпосередньо підготовка, боротьба з бур'янами та внесення добрив. Перед посадкою використовується зазвичай готовий компост, покупний торф або перепрілий гній (перегній). Можна, звичайно, з цією метою озброїтися дідівськими лопатою і тачкою. Але набагато ефективніше розпушення грунту і внесення добрив проводити за допомогою культиватора. Тим більше що різне навісне обладнання значно розширює його функції. Так, за допомогою потужних і зручних культиваторів Daewoo можна розпушити і гарненько перемішати грунт, а також внести добрива, зробити компост і, таким чином, поліпшити структуру грунту в цілому, забезпечивши оптимальний повітряний обмін.

Якщо грунт важкий, бажано додати крупний пісок, дрібний гравій, що допоможе запобігти застою води біля коріння і зробить землю більш насиченою повітрям. Якщо ж на Вашій ділянці земля дуже розсипчаста/піщана, то варто додати глинистий грунт або гранульовану глину, яка буде затримувати вологу і поживні речовини на поверхні.

Корисне навісне обладнання

У нашому фірмовому інтернет-магазині можна купити навісне обладнання для культиваторів DATS10 (для моделей серії Basic Line) і DATS20 (для моделей серії Master Line), що включає в себе колеса-грунтозацепи, плуг-окучник і плуг-просапник, а також зчеплення і подовжувачі для коліс. Грунтозачепи покликані запобігти буксуванню плуга на ріллі (що часто трапляється під час переміщення за допомогою гумових коліс). Плуг-просапник звільнить Вас від важкої роботи з орання землі. Завдяки йому навіть із твердим грунтом Ви впораєтеся швидко, заощадивши при цьому масу часу і сил. Окучник буде незамінний для підгортання рядів картоплі і грядок, а подовжувачі стануть у пригоді, якщо Ви захочете підвищити прохідність культиватора, налаштувавши відповідну ширину коліс.

Власникам газонів слід провести їх «ревізію» після зими: пройтися граблями по торішній траві, заповнити вибоїни змішаною з піском у пропорції 50х50 землею, посипати дрібним піском і розрівняти поверхню, а там, де утворилися прогалини, — висадити насіння газонної суміші. Крім того, навесні поступово знімають зимові укриття з рослин (остаточне «розпакування» можна проводити лише тоді, коли вже не передбачаються нічні заморозки).

Виконавши ці необхідні весняні роботи, можна буде зайнятися більш приємними справами: посадкою овочів, квітів, прикрашанням і облаштуванням присадибної ділянки. Не забувайте, що Ваш перший помічник навесні — надійний культиватор! Бажаємо Вам якомога швидше і ефективніше підготувати сад і город до весни!

 

Повернутися назад
Інші статті

Насправді варіантів виходу із ситуації, в якій було пошкоджено колесо автомобіля, досить багато: починаючи з «дідівського» методу і закінчуючи викликом евакуатора. Проте чому сучасні автовиробники усе частіше віддають перевагу ремкомплекту?

Детальніше →

Дуже часто виникає необхідність швидко та ефективно щось помити: чи то автомобіль, чи то плитку у дворі, чи то фасад, чи то килим. І більшість з нас навіть не здогадується, що для цього вистачить резервів одного пристрою Daewoo.

Детальніше →

Правильне і регулярне проведення самостійного і сервісного технічного обслуговування забезпечить тривалу безперебійну роботу вашого інструмента. У цій статті ми наводимо рекомендації щодо техобслуговування бензопил Daewoo.

Детальніше →

На сьогоднішній день актуальним є питання альтернативного енергоживлення заміського будинку, дачі, гаража, будівельного майданчика або підприємства. І дійсно, у період відключення централізованого енергопостачання знеструмлення таких електроприладів, як холодильник, морозильна камера та водонагрівач приносить масу незручностей, а в разі відключення від електроенергії виробничого підприємства, СТО, цеху - призводить до суттєвих фінансових втрат.

Детальніше →