Прагнення компанії Daewoo Power

Прагнення компанії Daewoo Power

Наша мета — розвиток напрямку силової техніки Daewoo на території України.

Що зробило компанію Daewoo відомою на весь світ? Як вийшло, що люди звертаються до її продукції, коли хочуть отримати надійний та довговічний інструмент для виконання найрізноманітніших завдань? Ми впевнені, що це результат великої працьовитості та самовіддачі, які вкладає кожен співробітник компанії в загальну справу.

Купуючи продукцію Daewoo, Ви можете бути впевнені, що її створення проходило під найсуворішим контролем від початку виробництва до сертифікації готового пристрою. Високий рівень відповідальності, який відчуває на собі кожен учасник виробничого процесу, безсумнівно, втілюється в надійності та безпеці товару.

Віддаючи належне потенціалу України, в 2014 році компанія Daewoo відкрила своє відділення силової техніки в Україні — «Деу Пауер Україна».

На нашу думку, український ринок силової техніки це:

  • чудова можливість для реалізації амбіцій у бізнесі;
  • відкриті можливості для просування якісного продукту, особливо затребуваного у складний час;
  • великий потенціал трудових ресурсів високої кваліфікації.

Довіра партнерів та споживачів — те, заради чого ми працюємо щодня.

Силова техніка Daewoo покликана максимально спростити життя людей, зробити можливою реалізацію планів, які раніше здавалися нездійсненними або вимагали непомірних зусиль.

Головними принципами просування DAEWOO Power в Україні є:

  • пріоритетність інтересів споживачів;
  • безперервне вдосконалення та впровадження інноваційних рішень;
  • невтомний контроль якості та збереження розумних цін на продукцію;
  • відкритість до діалогу з партнерами та клієнтами.

Всесвітньо відомою компанією виготовляється величезна кількість різних моделей силової, садової техніки, автотоварів і електроінструментів, проте модельний ряд для кожної країни визначається окремо. Це залежить від низки факторів: частоти й напруги в мережі, національних стандартів, кліматичних умов, умов виробництва, вподобань споживачів тощо.

Компанія «Деу Пауер Україна», як офіційний постачальник продукції Daewoo, піклується про максимальну ефективність взаємодії з кінцевим користувачем, забезпечуючи належний рівень сервісу та гарантійного обслуговування.

Девіз компанії: «Давній товариш з новими можливостями», мабуть, ніколи не втратить своєї актуальності, оскільки невичерпне прагнення розробників до інновацій та постійного впровадження передових технологій в бажанні вдосконалення навколишнього світу.

Разом — до реалізації найсміливіших планів!