Daewoo в Україні

Daewoo в Україні

Українські землі споконвіку славилися своєю родючістю. Працьовиті руки українських фермерів щорічно обробляють ґрунт, щоб він міг приголубити дорогоцінне зерно та віддати людям всю свою силу й енергію через новий врожай.

Техніка Daewoo, призначена для садових та сільськогосподарських робіт, покликана стати незамінним помічником українським трудівникам.

Так, наприклад, культиватори, як і будь-який інший продукт марки Daewoo, демонструють міць, силу і надійність, примножуючи можливості фермерів, роблячи все більші площі землі готовими для вирощування сільськогосподарських культур.

Вирощування тварин дає незамінні продукти харчування. Україна постачає цінну тваринницьку продукцію в різні країни.

Для тваринницьких господарств незамінним помічником стануть потужні мотокоси зі зниженим рівнем шуму та вібрації. Кожен фермер може вибрати мотокосу саме для своїх потреб завдяки безлічі варіацій та підстроїти її під себе, використовуючи налаштування ергономіки.

Для догляду за присадибною ділянкою відмінно підійдуть газонокосарки з великим травозбірником та різними додатковими функціями.

Що розробники вважали головним при створенні такого роду техніки? Звичайно ж, мінімальний вплив на навколишнє середовище, аби зберегти природний баланс в ім’я життя на землі.

Коли польові роботи закінчені і земля засинає на зиму під пухнастою сніговою ковдрою, власників приватних будинків очікує інша робота — прибирання снігу у дворі та на дорогах. І знову техніка Daewoo приходить на допомогу. Снігоприбиральники з професійним двигуном власного виробництва компанії, системою керування швидкістю, можливістю встановлення додаткового навісного обладнання — те, що гідно оцінять любителі якісної техніки.

Зараз Україна проходить нелегкий період своєї історії. Жителям країни доведеться відбудувати зруйноване та закласти надійний фундамент для майбутнього країни. При будівництві як невеликих приватних будинків, так і великих промислових об'єктів, не обійтися без потужної та надійної будівельної техніки Daewoo і високоякісних електроінструментів. Цій техніці довіряють об’єкти, які будуються на віки.

Усім майстрам із золотими руками, які завжди прагнуть самостійно створити затишок і комфорт у будинку, на дачі і в гаражі, стануть в нагоді зручне і надійне обладнання та електроінструменти Daewoo.

В Україні Daewoo Power Products успішно працює з 2014 року. «Піонерами» стали генератори і культиватори — саме з них почалося знайомство українського споживача із силовою та садово-парковою технікою корейського бренду. Покупці в нашій країні гідно оцінили її практичність і надійність у поєднанні з прийнятною вартістю. Таким чином, вона має всі шанси стати «народною», як і вподобані багатьма автомобілі Daewoo. З огляду на такий вдалий старт українським підрозділом Daewoo Power Products було прийнято рішення розширити асортимент. Незабаром його поповнили автомобільні компресори та зарядні пристрої, також були завезені зварювальні апарати і стабілізатори напруги, газонокосарки і мотокоси, ланцюгові пили та снігоприбиральники. Для просування компанія регулярно бере участь у різноманітних виставках, ярмарках, проводить семінари і «тест-драйви» виробів та не збирається зупинятися на досягнутому. У перспективі подальше розширення модельного ряду.

Продукція DAEWOO Power Products розділена на дві лінійки:

Master line. Лінійка продукції з базовим набором функцій. Доступна для широкого кола споживачів. Простота і лаконічність цієї серії пристроїв органічно гармонують з надійністю та довговічністю.

Expert line. Ця серія має розширений арсенал функцій, збільшений ресурс, більшу зносостійкість деталей. Пристрої цієї серії з успіхом можуть застосовуватися як професійне та напівпрофесійне обладнання для побутових і промислових цілей, що, однак, не потребують тривалої неперервної роботи.

Особливу увагу наші проектувальники приділяють зручності експлуатації, тому всі руків’я та елементи управління розміщені так, щоб максимально полегшити та убезпечити використання пристроїв за будь-яких погодних умов.

Дилери компанії «Деу Пауер Україна» отримують наступні переваги:

  • конкурентоздатну продукцію та широкі можливості для розвитку бізнесу;
  • консультаційну підтримку;
  • переваги політики єдиної ціни на всій території країни;
  • розвинуту мережу сервісних центрів, що забезпечують гарантійне та сервісне обслуговування;
  • відомість товарів світового бренду.

Щиро сподіваємось, що техніка компанії Daewoo стане незамінним супутником для працьовитих людей справи, а дилери відкриють нові перспективи для успішного ведення бізнесу.