Про компанію Daewoo Power

Про компанію Daewoo Power

Південнокорейська компанія Daewoo стала відомою на весь світ в 1982 році. За свою історію на долю компанії випало чимало випробувань та різних перетворень.

На сьогодні група компаній зосереджена на таких основних видах діяльності:

  • електроніка (Daewoo Electronics);
  • торгівля та інвестиції (Daewoo International Corporation);
  • будівництво об’єктів енергетики, нафтогазової індустрії, інфраструктури та ін. (Daewoo Engineering & Construction);
  • суднобудування (Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering).

Нині успішно працюють, підвищуючи якість життя мільйонів людей, більше 100 підрозділів Daewoo International Corp. у різних куточках планети. У співпраці з компаніями зі 180 країн компанія щорічно виконує товарообіг на загальну суму в 13 млрд доларів. Враховуючи високий рівень довіри своїх клієнтів та темпи впровадження новітніх розробок, планується, що до 2020 року обсяги виробництва складуть близько 65 млрд доларів на рік.

Підтримуючи вічні цінності, кидаючи виклики світу, компанія продовжує завойовувати довіру споживачів, безперервно розширюючи асортимент товарів та впроваджуючи інноваційні рішення.

Будучи частиною всесвітньої корпорації, українське представництво Daewoo International Corp., що спеціалізується на силовій і садовій техніці, автомобільних товарах та електроінструменті, керується принципом пріоритету інтересів клієнтів у торгівлі, на якому заснована діяльність компанії в усьому світі.