Історія компанії Daewoo Power

Історія компанії Daewoo Power

Історія успіху Daewoo International Corporation

З моменту створення в 1967 році як Daewoo Industry, корпорація відігравала головну роль в економічному зростанні Південної Кореї, будучи лідером у виробничому та збутовому сегменті ринку високотехнологічної продукції. Вихід компанії на міжнародні ринки стався в 1982 році разом з перейменуванням в Daewoo Corporation та початком розвитку нових проектів по всьому світові.

В грудні 2000 року з метою більш ефективного розвитку зі структури корпорації була виведена в самостійну одиницю нова компанія — Daewoo International Corporation, яка спеціалізувалася на торгівлі, управлінні проектами та дослідженнях на міжнародному ринку. Зайнявши лідируючі позиції в металургійному, хімічному та дослідному секторах світової економіки, компанія увійшла до складу найбільшої металургійної корпорації POSCO Group у 2010 році, а у 2016-му змінила назву на Posco Daewoo.

На сьогоднішній день, маючи більше 100 представництв та офісів по всьому світу, Posco Daewoo успішно співпрацює з невеликими компаніями та міжнародними гігантами, пропонуючи широкий асортимент продукції сталеливарного та хімічного виробництва, а також автомобілів і побутової електроніки, що має ідеальне співвідношення високої якості та доступної ціни.

Posco Daewoo є одним зі світових лідерів з підготовки та реалізації найбільших проектів в енергетиці, будівництві залізниць, заводів і видобутку корисних копалин.

Весь отримуваний прибуток від міжнародних операцій інвестується в глибоке вивчення світових ринків для створення нових продуктів і розвитку нових високотехнологічних послуг.

У 2010 році почалася робота з вивчення нового для Daewoo International Corp. ринку споживчих товарів DIY — силової, садово-паркової техніки та електроінструменту. Усвідомлюючи найвищий рівень конкуренції та сформовану структуру ринку, корпорація інвестувала величезні кошти у створення абсолютно нових продуктів, що ідеально відповідають попиту на розвинених ринках та ринках, що розвиваються, завдяки своїй надійній якості, високій продуктивності та доступній ціні.

Вже через 3 роки, в 2013-му, ринок вперше побачив перші товари DIY під торговою маркою DAEWOO, які отримали найвищі оцінки експертів ринку і, головне, виключно позитивні відгуки кінцевих споживачів.

Зараз компанія є виробником найширшої лінійки продукції під брендом Daewoo, до якої належать силова та садово-паркова техніка, електричний і пневматичний інструмент, інструмент загальнобудівельного призначення, зварювальне обладнання та багато іншого. Ця продукція не лише посіла гідне місце на азіатському ринку, а й підкорила ринки Південної Америки, а також Росії й України. Вона представлена й у таких країнах, як Іран і Пакистан, де користується стійким попитом. Станом на початок 2016 року повномасштабно функціонують азіатське представництво, латиноамериканське (Аргентина), російське й українське представництва.

Отже, вже майже півстоліття корпорація DAEWOO, крок за кроком розширюючи асортимент виробленої продукції, демонструє зростання на ключових ринках, вибудовуючи свій бізнес на працьовитості, відповідальності та створюваних інноваціях! Саме ці ключові цінності дозволяють багатьом з упевненістю дивитися в майбутнє і починати нові програми з надійним і сильним Партнером, забезпечуючи подальше зростання та розвиток корпорації DAEWOO.