Автомобільний компресор Daewoo DW 35L PLUS

Рейтинг
845 грн
749 грн
Економія: 96 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 35L PLUS — автомобільний компресор для підкачування шин легкових автомобілів, спортивного інвентарю та інших надувних виробів. Пристрій поміщений в стійкий до ударів полімерний корпус з відкидною кришкою, в якому також передбачено відсіки для зберігання проводу, шланга та додаткових аксесуарів.

Набір голок-перехідників, що поставляється в комплекті, дозволяє легко накачати гумові вироби для активного відпочинку і побутових потреб.

Пристрій оснащений яскравим світлодіодним ліхтарем для зручної експлуатації в умовах поганої видимості та в нічний час. Надійний механічний манометр чудово доповнює конструкцію цієї моделі.

Особливістю комплекту поставки цього автокомпресора є наявність ремонтного набору. За допомогою спеціального клею, гумових джгутів і монтажних інструментів, що входять в нього, можна самостійно відремонтувати пробиту шину в «польових умовах».

Термін основної гарантії на автокомпресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Продуктивність 35 л/хв
Максимальний тиск 5 атм
Час накачування колеса розміром R15/195/60 до 2,3 атм 4 хв
Час безупинної роботи 20 хв
Робоча напруга 12 В
Робочий струм 7 А
Довжина шланга 45 см
Довжина кабелю 300 см
Манометр вбудований
Ліхтар є
Тип підключення штекер
Розміри (Д×В×Ш) 250×95×210 мм
Вага 2,2 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук