Автомобільний компресор Daewoo DW 20L PLUS

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Автомобільний компресор DW 20L PLUS — надійний і практичний пристрій для доведення до норми тиску в шинах автомобіля. Також його можна застосовувати для накачування інших надувних виробів, адже в комплекті передбачені спеціальні насадки.

Завдяки конектору, що нагвинчується, підключати повітряний шланг легко та просто, навіть якщо золотник забруднений або зношений. Конектор надійно кріпиться до колеса, тому унеможливлює мимовільне випускання та втрату продуктивності.

Автокомпресор оснащений манометром із високою точність показань. За допомогою нього ви зможете контролювати тиск та встановлювати необхідні показники, щоб подовжити термін служби шин та забезпечити безпеку і комфорт під час їзди.

Робота пристрою не супроводжується сильним шумом. У компресорі застосована спеціальна система гасіння вібрації: двигун і механізми помпи кріпляться на демпферних подушках. Це також запобігає мимовільному переміщенню компресора.

Корпус цієї моделі виготовлений із ударостійкого полімеру. Він забезпечує захист від пошкоджень у разі випадкового падіння чи переміщення в багажнику автомобіля.

DW 20L PLUS має досить компактні габарити. Тут встановлений високопродуктивний двигун, завдяки чому вдалося компактно розмістити компоненти в невеликому корпусі. В ньому також передбачене відділення для шланга та конектора. Пристрій легко поміститься в бардачку будь-якого автомобіля.

Особливістю цього автомобільного компресора є наявність ремонтного комплекту для безкамерних шин. За допомогою монтажних інструментів, гумових джгутів і спеціального клею користувач може сам усунути прокол у шині. Детальне описання того, як відремонтувати колесо, є в інструкції з експлуатації, що додається до компресора.

Термін основної гарантії на автокомпресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Компресор — 1 од.
Насадки (набір) — 3 од.
Запобіжник 15 А — 1 од.
Сумка для зберігання — 1 од.
Рукавички — 1 пара.
Ніж — 1 од.
Плоскогубці — 1 од.
Ремонтний набір — 1 компл.
Інструкція — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Продуктивність 20 л/хв
Максимальний тиск 5 бар/атм
Час накачування колеса розміром R15/195/60 до 2,3 атм 7 хв
Час безперервної роботи 15 хв
Робоча напруга 12 В
Робочий струм 6 А
Довжина шланга 15 см
Довжина кабелю 300 см
Манометр вбудований
Ліхтар є
Тип підключення штекер
Розміри (Д×В×Ш) 200×70×180 мм
Вага 1,6 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук