Електричний перфоратор Daewoo DAH 920

Рейтинг
2799 грн
1 799 грн
Економія: 1000 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAH 920 — перфоратор для свердління з ударом у бетоні, цеглі та камені, а також для легких довбальних робіт. Електроінструмент можна використовувати для свердління без удару в деревині, металі, кераміці та пластику.

У пристрої передбачено 4 режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання, вільне довбання. А завдяки реверсу інструмент можна використовувати як шуруповерт.

Глибина свердління перфоратором встановлюється за допомогою спеціального обмежувача, який входить до комплекту. Ця металева лінійка дозволяє виставляти потрібну глибину для роботи з точністю до міліметра.

Наявність фіксатора кнопки ввімкнення забезпечує безперервну роботу електроінструмента. SDS-патрон дозволяє робити заміну оснащення швидко і легко: потрібно просто вставити насадку, повернути та закріпити. Міцний корпус пристрою ударостійкий.

Затискна рукоятка надійно утримується в руках, а також для зручності роботи з інструментом може налаштовуватися під ліву або праву руку. Для тривалого і комфортного використання покриття рукоятки прогумоване.

У комплекті є набір оснащення для інструмента, що складається з 3 бурів, долота і піки. Також з перфоратором постачається кейс для зберігання.

Термін основної гарантії на перфоратор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Перфоратор — 1 од.
Додаткова рукоятка — 1 од.
Вимірювач глибини свердління/буріння — 1 од.
Бури 150 мм Ø 8/10/12 мм — 3 од.
Долото — 1 од.
Піка — 1 од.
Обмежувальна лінійка — 1 од.
Кейс — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Двигун 920 Вт
Кількість обертів 0-1100 об/хв
Частота удару 0-5200 уд/хв
Сила удару 3,4 Дж
Тип патрона SDS+
Діаметр патрона 26 мм
Max Ø свердління (дерево) 32 мм
Max Ø свердління (бетон) 26 мм
Max Ø свердління (метал) 13 мм
Режими 4 функції
Реверс є
Довжина проводу 2 м
Розміри 450×310×123 мм
Вага 2,6 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук