Електричний перфоратор Daewoo DAH 920

Рейтинг
2799 грн
2 399 грн
Економія: 400 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAH 920 — перфоратор для свердління з ударом у бетоні, цеглі та камені, а також для легких довбальних робіт. Електроінструмент можна використовувати для свердління без удару в деревині, металі, кераміці та пластику.

Окрім 4-х режимів роботи (свердління, свердління з ударом, довбання, вільне довбання), в пристрої передбачений реверс. Завдяки цьому інструмент можна використовувати як шуруповерт.

Глибина свердління перфоратором встановлюється за допомогою спеціального обмежувача, який входить до комплекту. Ця металева лінійка дозволяє виставляти потрібну глибину для роботи з точністю до міліметра.

Наявність фіксатора кнопки ввімкнення забезпечує безперервну роботу електроінструмента. SDS-патрон дозволяє робити заміну оснащення швидко і легко: потрібно просто вставити насадку, повернути та закріпити. Міцний корпус пристрою ударостійкий.

Затискна рукоятка надійно утримується в руках, а також для зручності роботи з інструментом може налаштовуватися під ліву або праву руку. Для тривалого і комфортного використання покриття рукоятки прогумоване.

У комплекті є набір оснащення для інструмента, що складається з 3 бурів, долота і піки. Також з перфоратором постачається кейс для зберігання.

Термін основної гарантії на перфоратор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Перфоратор — 1 од.
Додаткова рукоятка — 1 од.
Вимірювач глибини свердління/буріння — 1 од.
Бури 150 мм Ø 8/10/12 мм — 3 од.
Долото — 1 од.
Піка — 1 од.
Обмежувальна лінійка — 1 од.
Кейс — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Двигун 920 Вт
Кількість обертів 0-1100 об/хв
Частота удару 0-5200 уд/хв
Сила удару 3,4 Дж
Тип патрона SDS+
Діаметр патрона 26 мм
Max Ø свердління (дерево) 32 мм
Max Ø свердління (бетон) 26 мм
Max Ø свердління (метал) 13 мм
Режими 4 функції
Реверс є
Довжина проводу 2 м
Розміри 450×310×123 мм
Вага 2,6 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук