Компресор з прямим приводом Daewoo DAC 24D

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Компресор DAC 24D — невимогливий щодо ресурсовитратності, якісний, перевірений випробуваннями пристрій, який відмінно підійде для постачання стисненого повітря у побутові пневмоінструменти.

Компресор створений на базі двигуна власного виробництва фірми Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва.

Якщо вимоги до компресора, зазначені в паспорті вашого пневмопристрою, не перевищують показники, які може забезпечити цей компресор, сміливо обирайте його для роботи, не переплачуючи за зайву потужність.

Зверніть увагу на наявність швидкознімного конектора. Це удосконалення конструкції значно підвищує ергономічність пристрою: ви зможете швидко приєднувати та від'єднувати шланг, через який відбувається подача стисненого повітря.

Як і для будь-якого обладнання компанії Daewoo, для виготовлення компресорів обираються лише якісні матеріали та компоненти. Суворий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє отримати високотехнологічний надійний пристрій і гарантувати покупцям тривалу безперебійну роботу за умови правильної експлуатації.

DAC 24D оснащений редуктором регулювання тиску на виході, що дозволяє встановлювати необхідне значення цього параметра для конкретного споживача. Контролювати тиск повітря можна за двома манометрами: вхідним і вихідним.

Цей компресор оливного типу. Зменшення тертя між рухомими деталями завдяки мастилу підвищує робочий ресурс пристрою. Пам’ятайте про те, що необхідно регулярно замінювати і доливати мастильний матеріал. Перевірити рівень оливи можна за допомогою індикатора рівня оливи на панелі. Періоди заміни вказані в паспорті пристрою.

Об'єм ресивера становить 24 л, і цього цілком достатньо для забезпечення стабільної роботи побутового пристрою, що використовує стиснене повітря. Для переміщення досить важкого компресора передбачено два колеса і зручна транспортувальна рукоятка.

Надійна ізоляція двигуна і система захисту від перегріву роблять пристрій безпечним для використання, звісно, за умови дотримання всіх застережних заходів.

Ефективне повітряне охолодження двигуна відводить надлишкове тепло і дозволяє подовжити термін служби компресора.

Ступінь пило- та вологозахисту пристрою — IP44. Це означає, що корпус захищає пристрій від потрапляння досить великих твердих предметів і струменів води, що падають під будь-яким кутом. Завдяки такому захисту компресор можна використовувати для подання стисненого повітря в пристрої, які розпилюють рідину.

Добре продумана система гасіння вібрацій і антивібраційна ніжка підвищують комфорт при використанні цього компресора. 

Ця модель відмінно підійде для виконання робіт вдома, на дачі та в гаражі.

Термін основної гарантії на компресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 2,5 к. с./1,85 кВт
Продуктивність 250 л/хв
Тиск 8 бар
Об’єм ресивера 24 л
Об’єм оливного картера 350 мл
Циліндр 1×47 мм
Привід прямий
Виробник двигуна Daewoo
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Кількість фаз 1
Обороти 2850 об/хв
Ізоляція двигуна В
Ступінь захисту IP44
Колеса 2
Розміри (Д×В×Ш) 580×250×655 мм
Вага 20 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук