Електрична ланцюгова пила DACS 2600Е призначена для побутового використання. Ідеально підходить для розпилювання стовбурів дерев, дерев’яного бруса, обрізання гілок.
ВАЖЛИВО! Пилою можна пиляти тільки матеріали з дерева!
Довжина шини ланцюгової пили визначає товщину колоди, яку можна нею розпиляти. Так, при довжині шини в 40 см, як у цієї моделі, хвилини за 2 можна впоратися зі стовбуром діаметром 35 см. А за наявності спеціальних навичок у лісоруба цією пилкою можна без особливих зусиль розпиляти і більш товсте дерево.
У цій моделі встановлено електричний двигун власного виробництва компанії Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва. Розробники подбали про оптимальне співвідношення крутного моменту і швидкості обертання, за рахунок чого вдалося домогтися доброї продуктивності. Двигун разміщено поперек для передачі на ланцюг 100 % крутного моменту.
Висока ергономічність пристрою досягається за рахунок малої ваги, невеликих габаритів, системи автоматичного змащення ланцюга та передбачених двох ручок — передньої та задньої, які визначають надійний захват з двох сторін. Корпус інструмента виготовлено з міцного ABS-пластика. Він є надійним захистом внутрішніх компонентів пили і при цьому істотно не збільшує її масу. Зручною в обслуговуванні пилу робить система приводу SDS, що дозволяє встановити і натягнути ланцюг без застосування спеціальних інструментів. Стежити за належним змащенням ланцюга допомагає індикатор рівня мастила для ланцюга. Безпеку забезпечують зубчастий упор, що сприяє фіксації колоди, а також запобіжник, що перешкоджає мимовільному запуску. Крім того, передбачено пружинне гальмо для зупинки ланцюга у разі дуже сильної віддачі, щоб уникнути травмування оператора.
Для змащення самого ланцюга слід застосовувати спеціальне мастило для ланцюга.
Термін основної гарантії на пилу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Потужність | 2600 Вт |
| Тип двигуна | електричний |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Швидкість обертання ланцюга | 14,5 м/с |
| Довжина шини | 40 см |
| Виробник ланцюга | Daewoo |
| Хід ланцюга | 0,375 дюйма |
| Товщина ланки ланцюга | 1,27 мм |
| Кількість ланок | 57 од. |
| Кількість ріжучих ланок | 29 од. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0,23 л |
| Вага спорядженої пили | 5,2 кг |
| Назва | Тип файлу | Розмір файлу | |
|---|---|---|---|
| Інструкція для електропили Daewoo DACS 2600Е |
![]() |
1,8 MB |
Завантажити![]() |
| Гарантія на електропилу Daewoo DACS 2600E |
![]() |
2,2 MB |
Завантажити![]() |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень