Електрична ланцюгова пила Daewoo DACS 2500E

Рейтинг
2995 грн
2 499 грн
Економія: 496 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Електрична ланцюгова пила DACS 2500Е призначена для побутового використання. Ідеально підходить для розпилювання стовбурів дерев, дерев’яного бруса, обрізання гілок.

ВАЖЛИВО! Пилою можна пиляти тільки матеріали з дерева!

Довжина шини ланцюгової пили визначає товщину колоди, яку можна нею розпиляти. Так, при довжині шини в 40 см, як у цієї моделі, хвилини за 2 можна впоратися зі стовбуром діаметром 35 см. А за наявності спеціальних навичок у лісоруба цією пилою можна без особливих зусиль розпиляти і більш товсте дерево.

У цій моделі встановлено електричний двигун власного виробництва компанії Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва. Розробники подбали про оптимальне співвідношення крутного моменту і швидкості обертання, завдяки чому вдалося домогтися доброї продуктивності. Двигун разміщено поперек для передачі на ланцюг 100 % крутного моменту.

Висока ергономічність пристрою досягається завдяки малій вазі, невеликим розмірам, системі автоматичного змащення ланцюга та передбаченим двом ручкам — передній та задній, які визначають надійний захват з двох боків. Корпус інструмента виготовлено з міцного ABS-пластика. Він є надійним захистом внутрішніх компонентів пили і при цьому істотно не збільшує її масу. Зручною в обслуговуванні пилу робить система приводу SDS, що дозволяє встановити і натягнути ланцюг без застосування спеціальних інструментів. Стежити за належним змащенням ланцюга допомагає індикатор рівня мастила для ланцюга. Безпеку забезпечують зубчастий упор, що сприяє фіксації колоди, а також запобіжник, що перешкоджає мимовільному запуску. Крім того, передбачено пружинне гальмо для зупинки ланцюга у разі дуже сильної віддачі, щоб уникнути травмування оператора.

Для змащення самого ланцюга слід застосовувати спеціальне мастило для ланцюга.

Термін основної гарантії на пилу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

  • Електрична пила — 1 од.
  • Напрямна шина — 1 од.
  • Захисний кожух ланцюга — 1 од.
  • Ланцюг — 1 од.
Потужність 2500 Вт
Тип двигуна електричний
Виробник двигуна Daewoo
Частота обертання 2500 об/хв
Швидкість обертання ланцюга 14 м/с
Довжина шини 40 см
Виробник ланцюга Daewoo
Крок ланцюга 0,375 дюйма
Товщина ланки ланцюга 1,27 мм
Кількість ланок 57 од.
Кількість ріжучих ланок 29 од.
Об'єм бака для змащення ланцюга 0,23 л
Вага спорядженої пили 5,2 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук