Daewoo DAST 8570 — самохідний бензиновий снігоприбирач для обробки великих територій.
Високопотужний зимовий двигун серії OHV з системою підігріву карбюратора дозволяє організовувати ефективну роботу навіть при температурі −40 ˚С. Унікальний серійний номер фірмового мотора Daewoo вказує на те, що контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва.
Також оптимальні умови експлуатації пристрою при низьких температурах допомагає забезпечити спеціально передбачений у цій моделі підігрів рукояток.
Снігоприбиральна техніка оснащена електростартером (220 В). Запуск двигуна здійснюється за допомогою простого натискання кнопки.
Disk-O-Matik — надійна і довговічна система привода на обидва колеса. Агрегат має 6 швидкостей руху вперед і 2 назад. Система зміни швидкостей пересування зручно розташована на панелі оператора.
Всі елементи конструкції снігоприбирача ідеально збалансовані: основна вага припадає на колеса. За рахунок цього досягається оптимальна маневреність і прохідність.
Агресивні шнеки-льодоруби справляються навіть зі злежаним снігом, покритим льодом. Сталевий жолоб викиду снігу збільшений у діаметрі й оснащений системою швидкої зміни напряму і дальності викидання. Шнеки і крильчатка викиду дозволяють удвічі підвищити продуктивність прибирання, знижуючи при цьому навантаження на двигун.
Редуктор, що передає крутний момент двигуна на шнеки, має здатність до самовідновлення. Спеціально застосоване тут мастило з мідними вкрапленнями відновлює зношені внаслідок тривалої експлуатації частини механізму.
При досягненні мінімального рівня оливи спрацює датчик з системою зупинки двигуна. Таким чином унеможливлюється його поломка через оливне голодування.
Яскрава LED-фара для освітлення робочої зони дозволяє працювати в темний час доби.
Великі пневматичні колеса (збільшений діаметр і ширина шини) з протектором форми X-Track гарантують відмінну прохідність і хороше зчеплення зі зледенілою поверхнею.
Двоскладові лижі дають можливість обрати і встановити металеві або пластикові напрямні залежно від типу поверхні, що очищається. За допомогою цих пристроїв регулюється висота ковша.
Корпус снігоприбирача виконаний з металу, ефективно обробленого від іржі та наскрізної корозії. Проведення процесу хімічної гальванізації та фарбування молотковою емаллю з подальшим запіканням в печах при 80-градусній температурі дозволяє видавати 10-річну гарантію на корпус виробу.
Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Потужність | 8,5 к. с. |
| Двигун | бензиновий, 4-тактний |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Модель двигуна | 290 winter |
| Об’єм двигуна | 290 см³ |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Кількість швидкостей | 6 вперед/2 назад |
| Об'єм бака | 3,5 л |
| Об'єм оливного картера | 0,6 л |
| Ширина прибирання снігу | 670 мм |
| Висота прибирання снігу | 540 мм |
| Тип запуску | ручний/електро |
| Фара | є |
| Підігрівання ручок | є |
| Діаметр коліс | 41 см |
| Ширина коліс | 20 см |
| Розміри (Д×Ш×В) | 1160×750×640 мм |
| Вага | 103 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень