Daewoo DAST 8065 — бензинова модель снігоприбирача з надійним професійним двигуном OHV та електричним стартером.
Зимовий двигун має високу потужність поряд з невеликою вагою. Моторний ресурс збільшений до більш ніж 2000 мотогодин. Передбачено підігрів карбюратора. Легкий запуск можливий навіть при −30 °С. Також, порівняно з аналогічними моторами, тут знижено рівень шуму. Для захисту двигуна від оливного голодування є датчик рівня оливи.
Ця модель оснащена системою приводу Disk-O-Matik і 8-ступінчастою коробкою передач (6 вперед і 2 назад). Самовідновлювальний редуктор передає крутний момент на шнеки.
Агресивні шнеки-льодоруби здатні впоратися з будь-яким типом снігу. Сталевий жолоб для викидання снігу має систему зміни напрямку викидання (до 180°), дальність викидання становить 13 м.
Зимові пневматичні колеса збільшеного діаметра і двоскладові напрямні лижі сприяють відмінній прохідності та маневреності. А підігрів рукояток забезпечує тривалу комфортну роботу.
Снігоприбирач має жорстку рамну конструкцію, а його корпус — захист від іржі та корозії ZN+.
Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Потужність | 8 к. с. |
| Двигун | бензиновий, 4-тактний |
| Оберти двигуна | 3900 об/хв |
| Модель двигуна | 225 winter |
| Об’єм двигуна | 225 см³ |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Кількість швидкостей | 6 вперед/2 назад |
| Об'єм бака | 2 л |
| Об'єм оливного картера | 0,6 л |
| Ширина прибирання снігу | 610 мм |
| Висота прибирання снігу | 510 мм |
| Тип запуску | ручний/електро |
| Фара | є |
| Підігрівання ручок | є |
| Діаметр коліс | 36 см |
| Ширина коліс | 13 см |
| Розміри (Д×Ш×В) | 1150×710×640 мм |
| Вага | 92 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень