Daewoo DAST 6560 — високопродуктивний бензиновий снігоприбирач. Виріб оснащений професійним двигуном Daewoo серії OHV зі збільшеним моторесурсом. Контроль якості на всіх етапах виробництва підтверджує унікальний серійний номер мотора.
У цій техніці застосовано систему приводу на обидва колеса. Надійний та довговічний привод Disk-O-Matik дає змогу обирати необхідну швидкість руху: 4 вперед і 1 назад.
Система змінювання швидкості руху та дальності викидання снігу знаходиться на панелі керування і забезпечує комфортну експлуатацію снігоприбирача.
Ідеально збалансована конструкція, в якій основна вага припадає на колеса, забезпечує відмінну прохідність і маневреність машини.
Система редуктора, що самовідновлюється, оснащена шестернями, обробленими мастилом з мідними вкрапленнями, це сприяє відновленню зношених частин у результаті тривалого використання.
Датчик рівня оливи з системою зупинки двигуна попередить його поломку, якщо мінімальна кількість оливи стане загрозою оливного голодування.
Застосування агресивних шнеків-льодорубів дозволяє пристрою легко справлятися навіть із вологим, злежаним і зледенілим снігом.
Великі пневматичні колеса з протектором спеціальної форми X-Track гарантують відмінне зчеплення зі льодистим покриттям. Також збільшено діаметр і ширину коліс, що забезпечить прекрасну прохідність снігоприбиральної машини навіть по високому сніговому покриву.
За допомогою напрямних лиж можна регулювати висоту ковша над оброблюваною поверхнею, щоб уникнути її пошкоджень.
В комплекті цієї моделі снігоприбирача передбачені розширювачі ковша. Це посилені сталеві пластини особливої форми, які кріпляться до нього з двох боків. Завдяки таким пристосуванням ширина обробки та, отже, продуктивність прибирання снігу збільшуються.
Сталевий жолоб для викидання снігу з системою швидкої зміни напрямку і дальності викиду також сприяє зручній та ефективній експлуатації.
Металевий корпус цієї снігоприбиральної техніки захищений від іржі завдяки проведенню процесу хімічної гальванізації та фарбуванню молотковою емаллю із запіканням у печах при 80-градусній температурі. Це дає можливість надати 10-річну гарантію від наскрізної корозії.
Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Потужність | 6,5 к. с. |
| Двигун | бензиновий, 4-тактний |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Модель двигуна | series 200 |
| Об’єм двигуна | 196 см³ |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Кількість швидкостей | 4 вперед/1 назад |
| Об'єм бака | 3,6 л |
| Об'єм оливного картера | 0,6 л |
| Ширина прибирання снігу | 570 мм |
| Висота прибирання снігу | 510 мм |
| Тип запуску | ручний |
| Фара | немає |
| Підігрівання ручок | немає |
| Діаметр коліс | 36 см |
| Ширина коліс | 15 см |
| Розміри (Д×Ш×В) | 765×580×630 мм |
| Вага | 59 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень