Бензиновий снігоприбирач Daewoo DAST 6560

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAST 6560 — високопродуктивний бензиновий снігоприбирач. Виріб оснащений професійним двигуном Daewoo серії OHV зі збільшеним моторесурсом. Контроль якості на всіх етапах виробництва підтверджує унікальний серійний номер мотора.

У цій техніці застосовано систему приводу на обидва колеса. Надійний та довговічний привод Disk-O-Matik дає змогу обирати необхідну швидкість руху: 4 вперед і 1 назад.

Система змінювання швидкості руху та дальності викидання снігу знаходиться на панелі керування і забезпечує комфортну експлуатацію снігоприбирача.

Ідеально збалансована конструкція, в якій основна вага припадає на колеса, забезпечує відмінну прохідність і маневреність машини.

Система редуктора, що самовідновлюється, оснащена шестернями, обробленими мастилом з мідними вкрапленнями, це сприяє відновленню зношених частин у результаті тривалого використання.

Датчик рівня оливи з системою зупинки двигуна попередить його поломку, якщо мінімальна кількість оливи стане загрозою оливного голодування.

Застосування агресивних шнеків-льодорубів дозволяє пристрою легко справлятися навіть із вологим, злежаним і зледенілим снігом.

Великі пневматичні колеса з протектором спеціальної форми X-Track гарантують відмінне зчеплення зі льодистим покриттям. Також збільшено діаметр і ширину коліс, що забезпечить прекрасну прохідність снігоприбиральної машини навіть по високому сніговому покриву.

За допомогою напрямних лиж можна регулювати висоту ковша над оброблюваною поверхнею, щоб уникнути її пошкоджень.

В комплекті цієї моделі снігоприбирача передбачені розширювачі ковша. Це посилені сталеві пластини особливої форми, які кріпляться до нього з двох боків. Завдяки таким пристосуванням ширина обробки та, отже, продуктивність прибирання снігу збільшуються.

Сталевий жолоб для викидання снігу з системою швидкої зміни напрямку і дальності викиду також сприяє зручній та ефективній експлуатації.

Металевий корпус цієї снігоприбиральної техніки захищений від іржі завдяки проведенню процесу хімічної гальванізації та фарбуванню молотковою емаллю із запіканням у печах при 80-градусній температурі. Це дає можливість надати 10-річну гарантію від наскрізної корозії.

Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 6,5 к. с.
Двигун бензиновий, 4-тактний
Оберти двигуна 3600 об/хв
Модель двигуна series 200
Об’єм двигуна 196 см³
Виробник двигуна Daewoo
Кількість швидкостей 4 вперед/1 назад
Об'єм бака 3,6 л
Об'єм оливного картера 0,6 л
Ширина прибирання снігу 570 мм
Висота прибирання снігу 510 мм
Тип запуску ручний
Фара немає
Підігрівання ручок немає
Діаметр коліс 36 см
Ширина коліс 15 см
Розміри (Д×Ш×В) 765×580×630 мм
Вага 59 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук