Daewoo DAST 6060 — бензиновий снігоприбирач, оснащений потужним зимовим двигуном OHV останнього покоління. Полегшений запуск здійснюється навіть при температурі навколишнього середовища до −30 °С.
Збільшений моторесурс двигуна (більше 2000 мотогодин) забезпечує високу продуктивність, а знижений рівень шуму порівняно з аналогічними моторами — комфортну роботу. Двигун вирізняється низькою витратою палива. Для запобігання поломок передбачено датчик рівня оливи.
Система привода Disk-O-Matik дозволяє вибирати необхідну швидкість руху: 4 вперед і 1 назад. Регулювання швидкості руху проводиться з панелі керування.
Агресивні шнеки-льодоруби, якими обладнано снігоприбирач, підходять для прибирання будь-якого типу снігу. Напрямок викиду змінюється легко і швидко, а дальність викиду становить 10 м. Великі зимові пневматичні колеса сприяють відмінній прохідності та маневреності.
До особливостей моделі також можна віднести самовідновлювальний редуктор, жорстку рамну конструкцію і захист від іржі ZN+.
Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Потужність | 6 к. с. |
| Двигун | бензиновий, 4-тактний |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Модель двигуна | series 195 |
| Об’єм двигуна | 196 см³ |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Кількість швидкостей | 4 вперед/1 назад |
| Об'єм бака | 3,6 л |
| Об'єм оливного картера | 0,6 л |
| Ширина прибирання снігу | 560 мм |
| Висота прибирання снігу | 400 мм |
| Тип запуску | ручний |
| Фара | немає |
| Підігрівання ручок | немає |
| Діаметр коліс | 31 см |
| Ширина коліс | 11 см |
| Розміри (Д×Ш×В) | 805×590×510 мм |
| Вага | 54 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень