Бензиновий снігоприбирач Daewoo DAST 1590

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAST 1590 — високопродуктивна та потужна самохідна техніка для очищення великих територій від снігу і полою.

Ця модель обладнана зимовим двигуном Daewoo серії OHV, який має підвищений моторесурс і систему підігріву карбюратора. Це забезпечує коректну роботу пристрою навіть при −40 ˚С. Якість двигуна підтверджує унікальний серійний номер, який вказує на суворий контроль при виробництві.

Електричний стартер (220 В) дозволяє легко запускати двигун при будь-яких температурах, просто натиснувши на кнопку. На ергономічній панелі керування розташовано систему зміни швидкості пересування, напрямку і дальності викидання снігу, це також полегшує керування і роботу зі снігоприбирачем.

Модель оснащено гусеничним приводом. Надійна система Disk-O-Matik дозволяє обирати необхідну швидкість руху. Гусениці унікальною трикутної форми з автоматичною системою блокування диференціала гарантують високу маневреність і прохідність навіть на слизькій і нерівній поверхні.

Для комфортної роботи в умовах низької температури передбачений підігрів рукояток. А в темний час доби зручність експлуатації забезпечує яскрава LED-фара.

Машину для прибирання снігу обладнано агресивним шнеками-льодорубами, здатними легко справлятися навіть зі злежаним і обледенілими снігом. Сталевий жолоб оснащено системою швидкої зміни напрямку і дальності викидання снігу. Шнеки і крильчатка викиду збільшеного діаметра дозволяють вдвічі збільшити продуктивність прибирання і зменшити навантаження на двигун.

Двоскладові лижі з можливістю встановлення пластикових або металевих напрямних (залежно від поверхні, що очищається) дозволяють регулювати висоту ковша, щоб уникнути пошкоджень.

Для різних умов роботи передбачено три робочих положення. Так, змінюється кут підйому ковша і положення гусеничного привода.

У пристрої застосовано редуктор, що самовідновлюється, який передає крутний момент на шнеки. Датчик рівня оливи із системою зупинки двигуна дозволяє запобігти його поломці через оливне голодування.

Основна вага цієї снігоприбиральної техніки припадає на колеса, завдяки чому досягнуто ідеальний баланс пристрою і тим самим забезпечено кращу прохідність.

Міцний металевий корпус надійно захищений від іржі і наскрізної корозії. Процес хімічної гальванізації та фарбування молоткової емаллю із запіканням застосовані під час його виготовлення.

Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 15 к. с.
Двигун бензиновий, 4-тактний
Оберти двигуна 3600 об/хв
Модель двигуна 420 winter
Об’єм двигуна 420 см³
Виробник двигуна Daewoo
Кількість швидкостей 6 вперед/2 назад
Об'єм бака 6 л
Об'єм оливного картера 1,1 л
Ширина прибирання снігу 880 мм
Висота прибирання снігу 540 мм
Тип запуску ручний/електро
Фара є
Підігрівання ручок є
Діаметр коліс
Ширина коліс
Розміри (Д×Ш×В) 1130×960×820 мм
Вага 142 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук