Бензиновий снігоприбирач Daewoo DAST 1370

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAST 1370 — бензиновий снігоприбирач з гусеничним приводом. Для такої машини майже не існує перешкод: висока маневреність і прохідність на будь-якій місцевості характерні для цього агрегату.

Пристрій обладнано зимовим двигуном власного виробництва Daewoo серії OHV. Тут збільшено моторний ресурс, а спеціальна система підігрівання карбюратора допомагає забезпечити роботу при температурах до −40 ˚С. Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва підтверджує унікальний серійний номер двигуна.

Електростартер (220 В) гарантує легкий запуск двигуна в будь-яку погоду. Достатньо просто натиснути на кнопку.

Надійна система привода на обидві гусениці — Disk-O-Matik — дозволяє обирати необхідну швидкість руху снігоприбирача: 6 вперед і 2 назад. Гусеничний привод у цій моделі має унікальну трикутну форму з автоматичною системою блокування диференціала. Це дозволяє ефективно використовувати снігоприбиральну машину навіть на нерівній обмерзлій поверхні.

Залежно від умов прибирання снігу і поставленого завдання можна обрати одне з 3-х положень роботи. Так, змінюється положення гусеничного приводу і кут підйому ковша.

Ідеальний баланс пристрою досягнуто завдяки розміщенню основної ваги на колесах.

На панелі керування організована система зміни швидкості пересування, напрямку і дальності викидання снігу. Для роботи при низьких температурах передбачено підігрівання рукояток. Відмінне освітлення в темний час доби забезпечує яскрава LED-фара. Все це робить експлуатацію снігоприбирача комфортною і результативною.

Впоратися зі злежалим і зледенілими снігом легко і без особливих зусиль дозволяють агресивні шнеки-льодоруби. Сталевий жолоб викиду снігу оснащений системою швидкої зміни дальності і напрямку викидання. Шнеки і крильчатка викиду снігу збільшеного діаметру дозволяють підвищити продуктивність прибирання і зменшити навантаження на двигун удвічі.

Двоскладові лижі дають можливість встановлювати металеві або пластикові напрямні — це залежить від типу поверхні, що очищається. Завдяки напрямним лижам регулюється висота ковша, і можна уникнути пошкодження оброблюваної поверхні і техніки.

Крутний момент на шнеки передає редуктор, що самовідновлюється. Його особливістю є шестерні і мастило з мідними вкрапленнями, які допомагають відновлювати деталі після тривалої експлуатації.

У пристрої передбачено датчик рівня оливи із системою зупинки двигуна. Він унеможливить поломку мотора через оливне голодування.

Корпус снігоприбирального обладнання надійно захищений від іржі і наскрізної корозії. Завдяки проведенню спеціального процесу хімічної гальванізації і подальшому фарбуванню молотковою емаллю із запіканням при температурі 80 ˚С виробник видає гарантію на корпус 10 років.

Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 13 к. с.
Двигун бензиновий, 4-тактний
Оберти двигуна 3600 об/хв
Модель двигуна 350 winter
Об’єм двигуна 350 см³
Виробник двигуна Daewoo
Кількість швидкостей 6 вперед/2 назад
Об'єм бака 3,5 л
Об'єм оливного картера 0,6 л
Ширина прибирання снігу 670 мм
Висота прибирання снігу 540 мм
Тип запуску ручний/електро
Фара є
Підігрівання ручок є
Діаметр коліс
Ширина коліс
Розміри (Д×Ш×В) 1070×755×880 мм
Вага 110 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук