Daewoo DAST 1370 — бензиновий снігоприбирач з гусеничним приводом. Для такої машини майже не існує перешкод: висока маневреність і прохідність на будь-якій місцевості характерні для цього агрегату.
Пристрій обладнано зимовим двигуном власного виробництва Daewoo серії OHV. Тут збільшено моторний ресурс, а спеціальна система підігрівання карбюратора допомагає забезпечити роботу при температурах до −40 ˚С. Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва підтверджує унікальний серійний номер двигуна.
Електростартер (220 В) гарантує легкий запуск двигуна в будь-яку погоду. Достатньо просто натиснути на кнопку.
Надійна система привода на обидві гусениці — Disk-O-Matik — дозволяє обирати необхідну швидкість руху снігоприбирача: 6 вперед і 2 назад. Гусеничний привод у цій моделі має унікальну трикутну форму з автоматичною системою блокування диференціала. Це дозволяє ефективно використовувати снігоприбиральну машину навіть на нерівній обмерзлій поверхні.
Залежно від умов прибирання снігу і поставленого завдання можна обрати одне з 3-х положень роботи. Так, змінюється положення гусеничного приводу і кут підйому ковша.
Ідеальний баланс пристрою досягнуто завдяки розміщенню основної ваги на колесах.
На панелі керування організована система зміни швидкості пересування, напрямку і дальності викидання снігу. Для роботи при низьких температурах передбачено підігрівання рукояток. Відмінне освітлення в темний час доби забезпечує яскрава LED-фара. Все це робить експлуатацію снігоприбирача комфортною і результативною.
Впоратися зі злежалим і зледенілими снігом легко і без особливих зусиль дозволяють агресивні шнеки-льодоруби. Сталевий жолоб викиду снігу оснащений системою швидкої зміни дальності і напрямку викидання. Шнеки і крильчатка викиду снігу збільшеного діаметру дозволяють підвищити продуктивність прибирання і зменшити навантаження на двигун удвічі.
Двоскладові лижі дають можливість встановлювати металеві або пластикові напрямні — це залежить від типу поверхні, що очищається. Завдяки напрямним лижам регулюється висота ковша, і можна уникнути пошкодження оброблюваної поверхні і техніки.
Крутний момент на шнеки передає редуктор, що самовідновлюється. Його особливістю є шестерні і мастило з мідними вкрапленнями, які допомагають відновлювати деталі після тривалої експлуатації.
У пристрої передбачено датчик рівня оливи із системою зупинки двигуна. Він унеможливить поломку мотора через оливне голодування.
Корпус снігоприбирального обладнання надійно захищений від іржі і наскрізної корозії. Завдяки проведенню спеціального процесу хімічної гальванізації і подальшому фарбуванню молотковою емаллю із запіканням при температурі 80 ˚С виробник видає гарантію на корпус 10 років.
Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Потужність | 13 к. с. |
| Двигун | бензиновий, 4-тактний |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Модель двигуна | 350 winter |
| Об’єм двигуна | 350 см³ |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Кількість швидкостей | 6 вперед/2 назад |
| Об'єм бака | 3,5 л |
| Об'єм оливного картера | 0,6 л |
| Ширина прибирання снігу | 670 мм |
| Висота прибирання снігу | 540 мм |
| Тип запуску | ручний/електро |
| Фара | є |
| Підігрівання ручок | є |
| Діаметр коліс | — |
| Ширина коліс | — |
| Розміри (Д×Ш×В) | 1070×755×880 мм |
| Вага | 110 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень