Бензиновий снігоприбирач Daewoo DAST 1080

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAST 1080 — бензиновий снігоприбирач для очищення великих територій з мінімальним зусиллям. Цю модель вирізняє чудова маневреність, витривалість і продуктивність.

Снігоприбиральна техніка обладнана зимовим двигуном власної розробки Daewoo серії OHV. Тут збільшено моторний ресурс та передбачено систему підігріву карбюратора. Це дозволяє експлуатувати пристрій при температурах до −40 ˚С. Унікальний серійний номер підтверджує контроль якості, що здійснюється на усіх етапах виготовлення та збирання мотора.

Легкий запуск двигуна забезпечує електростартер (220 В). Датчик рівня оливи з системою зупинки двигуна запобігає поломці через оливне голодування.

Надійна і довговічна система привода на обидва колеса Disk-O-Matik дозволяє обрати необхідну швидкість руху машини (6 вперед і 2 назад).

Автоматичний диференціал полегшує керування снігоприбирачем завдяки зміні сили тяги, яка передається на кожне колесо.

Чудову прохідність і маневреність досягнуто за рахунок ідеального балансу пристрою, коли його основна вага припадає на колеса.

На ергономічній панелі керування зручно організовано систему зміни швидкості пересування, напряму і дальності викиду снігу. Комфортну роботу навіть на морозі забезпечує підігрів рукояток.

Агресивні шнеки-льодоруби здатні легко видаляти злежаний обмерзлий сніг. Крутний момент на шнеки передає редуктор, особливістю якого є можливість самовідновлення. Так, мастило з мідними вкрапленнями, застосоване в ньому, відновлює зношені через тривале використання деталі. Шнеки і сталевий жолоб викиду снігу збільшеного діаметра підвищують продуктивність прибирання майже в два рази, зменшуючи при цьому навантаження на двигун.

На снігоприбирач встановлено зимові пневматичні колеса великого розміру. Спеціальний протектор X-Track допомагає забезпечити найкраще зчеплення зі слизькою поверхнею. Збільшений діаметр і ширина коліс гарантують чудову прохідність на будь-якому сніжному покриві.

Лижі, які складаються з двох частин, дозволяють обирати та встановлювати металеві або пластикові напрямні. Їх застосування залежить від типу поверхні, що очищується. Також за допомогою напрямних лиж регулюється підйом ковша.

Цю модель оснащено яскравою LED-фарою, здатною ефективно освітлювати робочу зону в темний час доби.

Корпус виробу надійно захищено від іржі та корозії. Це гарантує хімічна гальванізація і подальше фарбування металу молотковою емаллю із запіканням в печах при 80 ˚С. Таким чином виробник має можливість видати 10-річну гарантію від наскрізної корозії на корпус снігоприбиральної техніки.

Термін основної гарантії на снігоприбирач становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 10 к. с.
Двигун бензиновий, 4-тактний
Оберти двигуна 3600 об/хв
Модель двигуна 320 winter
Об’єм двигуна 323 см³
Виробник двигуна Daewoo
Кількість швидкостей 6 вперед/2 назад
Об'єм бака 3,5 л
Об'єм оливного картера 0,6 л
Ширина прибирання снігу 770 мм
Висота прибирання снігу 540 мм
Тип запуску ручний/електро
Фара є
Підігрівання ручок є
Діаметр коліс 41 см
Ширина коліс 20 см
Розміри (Д×Ш×В) 1130×850×780 мм
Вага 114 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук