Підмітальна машина Daewoo DASC 7080

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DASC 7080 — підмітальна машина для прибирання снігу та сміття. Це сучасне надійне обладнання гарантує якісне і швидке прибирання.

Представлений пристрій обладнано професійним двигуном серії OHV власного виробництва Daewoo, моторний ресурс збільшено. Якість контролюється на всіх етапах виробництва, це підтверджує унікальний серійний номер двигуна.

Надійний і довговічний привод на колеса, оснащений системою Disk-O-Matik, дозволяє обирати швидкість руху машини.

Редуктор із функцією самовідновлення передає крутний момент мотора на шнеки. Він обладнаний шестернею з мастилом із мідними украпленнями для відновлення зношених під час тривалої експлуатації частин.

На ергономічній панелі управління розташовані система керування швидкістю та регулювання кута відхилення щітки. Робочі параметри змінюються також тут, тож можна не відволікатися від процесу прибирання.

У разі досягнення мінімального рівня оливи в моторі передбачено спеціальний датчик із системою зупинки двигуна. Це допоможе запобігти поломці та унеможливити оливне голодування.

Особливістю цієї моделі снігоприбиральної техніки є можливість встановлення навісного обладнання. Так, машина може бути додатково укомплектована роторним снігоприбирачем, ножем-відвалом, контейнером для збирання сміття.

Щітка виготовлена зі зносостійкого полімеру, а її ширина становить 80 см. За допомогою неї злежалий сніг, льодова кірка, а також сміття ефективно видаляються, не пошкоджуючи оброблювану поверхню. Щітка з шести секцій передбачає можливість оператора встановлювати необхідну для роботи ширину.

Підмітальна машина оснащена двома зимовими пневматичними колесами з протектором форми X-Track. Вони забезпечують чудове зчеплення зі снігом та намерзлим льодом. Великий діаметр та ширина коліс гарантують високу прохідність.

Металевий корпус із захистом від іржі ZN+ дозволяє надавати 10-річну гарантію від наскрізної корозії.

Термін основної гарантії на підмітальну машину становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 7,5 к. с.
Двигун бензиновий, 4-тактний
Оберти двигуна 3600 об/хв
Модель двигуна Series 210
Об'єм двигуна 208 см³
Виробник двигуна Daewoo
Кількість швидкостей 5 вперед/1 назад
Об'єм бака 3,6 л
Об'єм оливного картера 0,6 л
Ширина прибирання снігу 800 мм
Висота прибирання снігу 345 мм
Тип запуску ручний
Фара немає
Підігрівання ручок немає
Діаметр коліс 33 см
Ширина коліс 15 см
Розміри (Д×Ш×В) 980×850×630 мм
Вага 77,5 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук