Daewoo DBP 2500 — заглибний свердловинний насос, призначений для подачі води зі свердловин, колодязів, природних водойм та різних ємностей, а також здатний перекачувати рідини, що містять мул і пісок (до 50%), за температури, яка не перевищує +40 °С. Можливе використання електронасоса для пониження ґрунтових вод.
Модель обладнано надійним електричним двигуном Daewoo з системою захисту від перевантажень і перегріву. Безпеку пристрою забезпечує подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу насоса. Сам корпус виконано з нержавіючої сталі.
Важливо дотримуватися таких вимог:
Увага! Цей тип насоса не можна використовувати для перекачування морської води, горючих і вибухонебезпечних рідин.
Термін основної гарантії на насос становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 2500 л/год |
| Максимальний тиск | 14 бар |
| Конструкція насоса | відцентровий |
| Висота подачі води | 140 м |
| Глибина заглиблення | 30 м |
| Довжина кабелю | 20 м |
| Переріз кабелю | 3×0,75 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 40 °С |
| Метод встановлення | заглибний вертикальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 615×115×165 мм |
| Вага нетто | 10 кг |
| Вага брутто | 10,6 кг |
| Діаметр насоса | 75 мм |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень