Daewoo DBP 1800 — заглибний свердловинний насос, призначений для подачі води зі свердловин, колодязів, ємностей і природних водойм. Температура води не має перевищувати 40 °С.
Цей тип насоса здатний перекачувати рідини з вмістом мулу і піску (до 50%). Необхідно регулярно промивати насос чистою водою після відкачування води з домішками.
Також цей пристрій може використовуватися для зниження ґрунтових вод. Для цього застосовуються спеціальні станції керування.
Під час роботи насос має повністю занурюватися у воду, щоб забезпечити відведення тепла, і не має торкатися стінок і дна свердловини, колодязя тощо. Його не можна застосовувати для перекачування морської води, горючих і вибухонебезпечних рідин.
Двигун цієї моделі має захист від перевантажень і перегріву. Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу електронасоса забезпечує його електробезпеку. Сам корпус виготовлений з нержавіючої сталі.
Термін основної гарантії на насос становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 1800 л/год |
| Максимальний тиск | 11 бар |
| Конструкція насоса | відцентровий |
| Висота подачі води | 110 м |
| Глибина заглиблення | 30 м |
| Довжина кабелю | 20 м |
| Переріз кабелю | 3×0,75 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 40 °С |
| Метод встановлення | заглибний вертикальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 600×115×165 мм |
| Вага нетто | 13,5 кг |
| Вага брутто | 14,2 кг |
| Діаметр насоса | 75 мм |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень