Daewoo DAS 6000/24 Inox — автоматична насосна станція з корпусом з нержавіючої сталі Inox. Модель призначена для безперебійного водопостачання та перекачування тільки чистої води, тобто такої, що не містить піску і бруду, абразивних частинок і волокнистих включень.
Постачання може здійснюватися з колодязів, свердловин та інших джерел чистої води з глибини не більше 8 м. Передбачено можливість використання цих станцій в системі зрошення і поливу.
Двигун має захист від перевантажень і перегріву. Електробезпека забезпечується завдяки подвійній ізоляції струмоведучих частин від корпусу.
Гідробак виконано з високоякісної сталі. Для контролю тиску води пристрій обладнано вбудованим манометром.
Увага! Цю модель не призначено для професійної діяльності, будівельних робіт, перекачування фекалій і пально-мастильних матеріалів.
Термін основної гарантії на насосну станцію становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 6000 л/год |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Об’єм бака | 24 л |
| Висота подачі води | 50 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Довжина кабелю | 1,2 м |
| Переріз кабелю | 3×1 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 35 °С |
| Метод встановлення | горизонтальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 565×330×660 мм |
| Вага нетто | 18 кг |
| Вага брутто | 19 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень