Daewoo DAS 5500/24 — насосна станція, призначена для автоматичного безперебійного водопостачання та перекачування чистої води, що не містить піску, бруду, волокон тощо, зі свердловин, колодязів й інших чистих джерел з глибини, що не перевищує 8 м. Пристрій також може використовуватися в системі зрошення і поливу.
Електродвигун захищений від перевантажень і перегріву. Забезпечення електробезпеки досягається завдяки застосуванню подвійної ізоляції струмоведучих частин від корпусу.
Гідробак моделі виготовлено з високоякісної сталі. Контроль тиску здійснюється через вбудований манометр.
Увага! Цю модель не призначено для професійної діяльності, будівельних робіт, перекачування фекалій і пально-мастильних матеріалів.
Термін основної гарантії на насосну станцію становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 5500 л/год |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Об’єм бака | 24 л |
| Висота подачі води | 50 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Довжина кабелю | 1,2 м |
| Переріз кабелю | 3×1 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 35 °С |
| Метод встановлення | горизонтальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 565×330×660 мм |
| Вага нетто | 18,5 кг |
| Вага брутто | 19,5 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень