Daewoo DAS 4000/50 — насосна станція, здатна працювати в автоматичному режимі. Її основне призначення полягає в перекачуванні чистої води без піску, абразивних частинок, волокон та інших забруднень. Також модель підходить для застосування в системах поливу і зрошення.
Електродвигун оснащено захистом від перегріву і перевантажень. Струмоведучі частини від корпусу мають подвійну ізоляцію, що забезпечує електробезпеку насосної станції.
Максимальна глибина забору води становить 8 м. Контроль тиску можливий завдяки вбудованому манометру.
Пристрій обладнано гідробаком зі сталі високої якості.
Увага! Цю модель не призначено для професійної діяльності, будівельних робіт, перекачування фекалій і пально-мастильних матеріалів.
Термін основної гарантії на насосну станцію становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 4000 л/год |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Об’єм бака | 50 л |
| Висота подачі води | 50 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Довжина кабелю | 1,2 м |
| Переріз кабелю | 3×1 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 35 °С |
| Метод встановлення | горизонтальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 590×370×630 мм |
| Вага нетто | 14 кг |
| Вага брутто | 15 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень