Daewoo DAS 4000/24 — автоматична насосна станція для перекачування тільки чистої води (без піску, бруду, волокон, абразивних частинок тощо). Вона здатна забезпечити безперебійне постачання водою приватних домогосподарств, будинків і дач з колодязів, свердловин та інших джерел чистої води. Також пристрій підійде для використання в системах поливу і зрошення. Глибина забору рідини не має перевищувати 8 м.
Двигун має надійний захист від перевантажень і перегріву. Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу насосної станції забезпечує її електробезпеку.
Для контролю тиску передбачено вбудований манометр.
Гідробак, яким оснащено пристрій, виконаний з високоякісної сталі.
Увага! Цю модель не призначено для професійної діяльності, будівельних робіт, перекачування фекалій і пально-мастильних матеріалів.
Термін основної гарантії на насосну станцію становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі/частота струму | 220 В/50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 4000 л/год |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Об’єм бака | 24 л |
| Висота подачі води | 50 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Довжина кабелю | 1,2 м |
| Переріз кабелю | 3×1 мм |
| Діаметр рознімача з’єднання | 1 дюйм |
| Допустима температура рідини | 35 °С |
| Метод встановлення | горизонтальний |
| Розміри (Д×Ш×В) | 530×335×575 мм |
| Вага нетто | 13,3 кг |
| Вага брутто | 14,3 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень