Автоматична насосна станція Daewoo DAS 3500/19

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAS 3500/19 — автоматична насосна станція, призначена виключно для перекачування чистої води (без піску, бруду, абразивних частинок, волокнистих включень та інших забруднень). Ця модель забезпечить безперебійне постачання водою приватних будинків, дач і домогосподарств із свердловин, колодязів та інших джерел чистої води, яка розташовується на глибині не більше 8 м. Пристрій може використовуватися в системах поливу та зрошення.

Цю станцію обладнано двигуном із захистом від перевантажень і перегріву. Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу електронасоса забезпечує його електробезпеку.

Пристрій працює в автоматичному режимі. Для контролю тиску передбачено вбудований манометр. Гідробак насосної станції виконаний з високоякісної сталі.

Модель DAS 3500/19 не призначена для професійної діяльності, будівельних робіт, видалення стічних вод і перекачування пально-мастильних матеріалів.

Термін основної гарантії на насосну станцію становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Насосна станція — 1 од.
Інструкція з експлуатації — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Споживана потужність 900 Вт
Напруга мережі/частота струму 220 В/50 Гц
Максимальна продуктивність 3500 л/год
Максимальний тиск 4,4 бар
Об’єм бака 19 л
Висота подачі води 44 м
Глибина всмоктування 8 м
Довжина кабелю 1,2 м
Переріз кабелю 3×1 мм
Діаметр рознімача з’єднання 1 дюйм
Допустима температура рідини 35 °С
Метод встановлення горизонтальний
Розміри (Д×Ш×В) 480×290×520 мм
Вага нетто 11,3 кг
Вага брутто 12,3 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук