Мийка високого тиску Daewoo DAW 600

Рейтинг
7995 грн
6 999 грн
Економія: 996 грн
 • Описання
 • Характеристики
 • Відгуки
 • Файли

Мийка високого тиску Daewoo DAW 600 — дуже зручний і доступний пристрій, який значно спростить рутинну трудомістку роботу, пов’язану з миттям техніки та приміщень, видаленням складних забруднень із різних поверхонь і навіть поливанням рослин. Характерною особливістю цього пристрою є простота у використанні. Агрегат підключається до мережі, шланг високого тиску — до водопроводу, і мийка готова виконувати поставлені завдання.

Пристрій оснащений електричним двигуном Daewoo, спеціально розробленим виробниками для використання в насосах високого тиску. Він також забезпечує оптимальне співвідношення частоти обертання і крутного моменту, тому протягом усього терміну експлуатації двигун не потребує технічного обслуговування.

Функція самостійного забору води дає можливість використовувати автономні джерела води (відро чи бочку). Шланг подачі води купується окремо, його рекомендована довжина — не більше 2 м.

Пристрій також оснащений датчиком води, який автоматично вимикає живлення помпи під час перебоїв у водопостачанні. Це унеможливлює перегрівання електродвигуна і вихід мийки з ладу. Алюмінієва помпа здійснює ефективне відведення надмірного тепла від двигуна та значно зменшує вагу пристрою.

Армований шланг високого тиску настільки міцний, що легко витримує найбільші навантаження під час запуску та зупинки двигуна. Він також стійкий до зовнішнього механічного впливу.

Фільтр тонкого очищення захищає внутрішні компоненти мийки та очищувану поверхню від пошкодження дрібними твердими часточками.

Ємність для миючих засобів вбудована у корпус мийки. Немає необхідності зупиняти роботу, щоб змінити насадки. Подача піни регулюється за допомогою вбудованої в корпус поворотної рукоятки.

Професійний пістолет з металевим соплом, яким обладнана мийка, і всі його деталі виготовлені з міцної сталі. Тому, перебуваючи у постійному контакті з водою, вони залишаються стійкими до перепадів тиску і температури.

У комплекті мийки є грязьова фреза. Спеціальна роторна насадка формує обертовий струмінь води, яка, у свою чергу, впливає на поверхню набагато сильніше, ніж із віялового струменя. Грязьова фреза здатна видалити стару штукатурку та фарбу, розбити застарілі кірки ґрунту.

Наявність спеціальної насадки — турбощітки — дозволяє виконувати ретельне механічне очищення поверхні завдяки обертанню щітки. Насадка починає рухатися під тиском води.

УВАГА! Під час використання мийки із забором води з резервуарів знадобляться пристосування, що не передбачені в комплекті:

1. Швидкознімний конектор. Він повинен бути одинарним, без функції аквастопу та відповідати діаметру шланга.

2. Неармований шланг. Його рекомендована довжина дорівнює 2 м, діаметр — не менше 3/4 дюйма. Шланг довжиною понад 2 м не рекомендується до використання, бо це може призвести до перегрівання мийки! Проте, якщо застосування такого шланга необхідне, він повинен бути армованим.

3. Приймальний клапан. Це клапан, який встановлюється на кінці шланга, що опускається у воду. За діаметром від повинен відповідати шлангу, який використовується.

Термін основної гарантії на мийку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

 • Мийка високого тиску — 1 од.
 • Пістолет — 1 од.
 • Шланг високого тиску — 1 од.
 • Насадка на пістолет розпилювача — 1 од.
 • Грязьова фреза — 1 од.
 • Додатковий фільтр тонкого очищення — 1 од.
 • Голка для прочищення сопла — 1 од.
 • Трубощітка — 1 од.
 • Посібник користувача — 1 од.
 • Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 2500 Вт
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Витрата води 590 л/год
Матеріал помпи алюміній
Робочий тиск  170 бар
Механічний фільтр є
Фільтр тонкого очищення є
Бак для миючих засобів вбудований
Ємність бака для миючих засобів 0,5 л
Максимальна температура води на вході 50 ˚С
Грязьова фреза  є
Турбощітка є
Автостоп є
Довжина кабелю 5 м
Довжина шланга 10 м
Котушка для шланга  є
Колеса є
Габарити 380×380×910 мм
Вага 12 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук