Мийка високого тиску Daewoo DAW 500

Рейтинг
4995 грн
4 499 грн
Економія: 496 грн
 • Описання
 • Характеристики
 • Відгуки
 • Файли

Мийка високого тиску Daewoo DAW 500 дуже ефективна в роботі. Створюваного нею тиску води достатньо, щоб очищати поверхні від найскладніших забруднень (вона здатна вимивати навіть затверділий цемент).

Найчастіше мийку високого тиску застосовують для миття автотранспорту. І це дуже зручно, адже очищати машину від забруднень необхідно не тільки з естетичної точки зору. Бруд, потрапляючи до мікротріщин на кузові машини, сприяє збільшенню корозії. Проте мийка може використовуватися і в інших сферах життя. Так, цей універсальний та зручний пристрій використовується на будівництві для очищення інструментів і будівельного обладнання, в сільському господарстві — для миття загонів та очищення сільгосптехніки, на виробництві та в інших місцях.

DAW 500 обладнано електричним двигуном Daewoo, розробленим спеціально для насосів високого тиску. Він забезпечує оптимальне співвідношення крутного моменту і частоти обертання. Двигун не потребує технічного обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Функція самостійного забору води дозволяє використовувати для живлення мийки автономні джерела, наприклад відро чи бочку. Рекомендована довжина шланга подачі води — не більше 2 м (купується окремо).

Пристрій також оснащено датчиком води, який автоматично вимикає живлення помпи під час перебоїв у водопостачанні. Це унеможливлює перегрів електродвигуна і вихід мийки із ладу.

Є фільтр тонкого очищення, який захистить внутрішні компоненти мийки й очищувану поверхню від пошкодження дрібними твердими часточками.

Алюмінієва помпа ефективно відводить надмірне тепло від двигуна та значно зменшує вагу пристрою. Армований шланг високого тиску за міцністю значно переважає потужність насоса, завдяки цьому він легко витримує максимальні навантаження в момент запуску та зупинки двигуна, а також є стійким до зовнішнього механічного впливу.

У комплекті з мийкою постачається грязьова фреза. Ця спеціальна роторна насадка, на відміну від віялової, формує обертовий струмінь води, яка діє на поверхню значно сильніше. Грязьова фреза розмиває застарілі ґрунтові кірки, а на максимальній потужності видалить навіть стару фарбу і штукатурку.

Ємність для миючих засобів вбудована в корпус мийки. Немає необхідності зупиняти роботу для заміни насадок. Подача піни активується перемикачем, розташованим на корпусі мийки.

Апарат високого тиску здатен перетворити виснажливий процес миття на просту і швидку процедуру, яка не потребує від оператора спеціальних навичок і на відніме багато часу.

УВАГА! Під час використання мийки із забором води з резервуарів знадобляться пристосування, що не передбачені в комплекті:

1. Швидкознімний конектор. Він має бути одинарним, без функції аквастопа та відповідати діаметру шланга.

2. Неармований шланг. Його рекомендована довжина дорівнює 2 м, діаметр — не менше 3/4 дюйма. Шланг довжиною понад 2 м не рекомендується до використання, бо це може призвести до перегрівання мийки! Проте, якщо застосування такого шланга необхідне, він має бути армованим.

3. Приймальний клапан. Це клапан, який встановлюється на кінці шланга, що опускається у воду. За діаметром він має відповідати шлангу, який використовується.

Термін основної гарантії на мийку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

 • Мийка високого тиску — 1 од.
 • Пістолет — 1 од.
 • Шланг високого тиску — 1 од.
 • Насадка на пістолет розпорошувальна — 1 од.
 • Грязьова фреза — 1 од.
 • Додатковий фільтр тонкого очищення — 1 од.
 • Голка для прочищення сопла — 1 од.
 • Посібник користувача — 1 од.
 • Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 2000 Вт
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Витрата води 500 л/год
Матеріал помпи алюміній
Робочий тиск  140 бар
Механічний фільтр є
Фільтр тонкого очищення є
Бак для миючих засобів вбудований
Ємність бака для миючих засобів 0,5 л
Максимальна температура води на вході 50 ˚С
Грязьова фреза  є
Турбощітка немає
Автостоп є
Довжина кабелю 5 м
Довжина шланга 6 м
Котушка для шланга  немає
Колеса є
Габарити 432×360×495 мм
Вага 8,4 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук