Електричний культиватор Daewoo DAT 1850E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAT 1850E — компактний та ергономічний електрокультиватор, призначений для обробки землі на невеликих ділянках. З його допомогою можна легко та швидко зорювати ґрунт із одночасним закладанням добрив, рихлити, просапувати міжряддя, підгортати грядки і нарізати борозни.

Головними перевагами цього культиватора є зручність в експлуатації, простота в керуванні та обслуговуванні, низький рівень шуму і вібрації, екологічність, мала вага та габарити, можливість працювати в закритих приміщеннях типу парників і теплиць.

Пристрій оснащено фірмовим електричним двигуном Daewoo зі збільшеним моторним ресурсом. Він розроблений спеціально для застосування в культиваторах. У цій моделі передбачена зубчасто-гвинтова трансмісія.

Спеціальний корпус надійно захистить мотор та інші внутрішні компоненти від пилу й вологи під час експлуатації і транспортування.

Фрези особливої форми легко та просто зариваються в ґрунт на повну глибину і допомагають культиватору рухатися вперед. Для зручності пересування передбачено транспортувальні колеса.

Термін основної гарантії на культиватор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Електрокультиватор — 1 од.
Ножі — 24 од.
Транспортувальні колеса — 2 од.
Інструкція з експлуатації — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 1800 Вт
Напруга 220-240 В
Частота 50 Гц
Привод зубчасто-гвинтовий
Ширина обробки 400 мм
Глибина обробки 230 мм
Діаметр фрези 230 мм
Кількість фрез 6
Тип двигуна електричний
Швидкість обертання фрез 140 об/хв
Кількість швидкостей 1 вперед
Розміри (Д×Ш×В) 420×300×570 мм
Вага 13,3 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук