Електричний культиватор Daewoo DAT 2000E

Рейтинг
5995 грн
4 999 грн
Економія: 996 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAT 2000E — електричний культиватор, призначений для обробки ґрунту на невеликих ділянках землі: на грядках, клумбах, городах, у парниках і теплицях. Він дуже зручний в експлуатації, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрації, має малу вагу і просту конструкцію. Цей практичний пристрій дозволить значно полегшити працю дачника або працівника комунальних служб, з ним легко може впоратися жінка або літня людина.

Електрокультиватор DAT 2000E допоможе швидко і легко зорати землю з одночасним закладанням добрив, розпушити і вирівняти ґрунт, прополоти міжряддя, підгорнути гряди і нарізати борозни. Він придатний для роботи на похилих ділянках і в закритих приміщеннях (бо не виділяє небезпечні вихлопні гази).

Електричний двигун власної розробки Daewoo, яким оснащено модель, відрізняється надійністю і довговічністю. Пило- і вологозахищений корпус вбереже внутрішні компоненти пристрою від пилу і бруду.

Також культиватор обладнано 6 фрезами особливої форми, вони повністю зариваються в землю і допомагають пристрою просуватися вперед. Для зручного переміщення передбачено транспортувальні колеса.

Термін основної гарантії на культиватор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Електрокультиватор — 1 од.
Ножі — 24 од.
Транспортувальні колеса — 2 од.
Інструкція з експлуатації — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 2000 Вт
Напруга 220-240 В
Частота 50 Гц
Привод черв'ячний
Ширина обробки 400 мм
Глибина обробки 230 мм
Діаметр фрези 230 мм
Кількість фрез 6
Тип двигуна електричний
Швидкість обертання фрез 360 об/хв
Кількість швидкостей 1 вперед
Розміри (Д×Ш×В) 660×410×510 мм
Вага 12 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук