Електричний скарифікатор Daewoo DSC 2000E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DSС 2000E — електричний скарифікатор для обробки газонів. Цей пристрій виконує функції аерації та скарифікації ґрунту, а також збирання старої трави і листя.

На цю модель встановлено електричний двигун Daewoo, спеціально розроблений для використання в садовій техніці. Він вирізняється високою потужністю, захищений від перегріву та не потребує частого обслуговування.

Пристрій здатен працювати у 3-х режимах. Перший — аератор — для прорізування ґрунту і забезпечення доступу кисню. Другий — скарифікатор — для прочісування і проріджування поверхні газону. Третій — травозбірник — для збирання трави.

У комплекті є два валиголчастий і з 16-ма ножами. Перший призначений для аерації, а другий вичісує мох, прибирає сміття та листя.

Глибину обробки можна регулювати за допомогою спеціального колеса. Залежно від робіт, що виконуються, встановлюється робоча глибина — від −5 до +10 мм.

Місткий травозбірник дозволяє рідше переривати роботу для його випорожнення, він легко збирається та розбирається. Травозбірник виготовлений із тканини і має жорстку основу. Саме завдяки цьому він більш місткий, ніж пластикові контейнери для збирання трави.

Корпус скарифікатора виконано з ударостійкого ABS-пластику, що забезпечує надійний захист внутрішніх компонентів конструкції та двигуна. При цьому маса всього пристрою значно не збільшується, а тривала робота не здається виснажливою.

Комфортну експлуатацію також забезпечує зменшений рівень шуму.

Термін основної гарантії на скарифікатор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Номінальна потужність 2000 Вт
Напруга/частота 230-240 В/50 Гц
Тип двигуна електричний
Виробник двигуна Daewoo
Швидкість обертання 4200 об/хв
Робоча ширина 380 мм
Робоча глибина 15 мм
Об’єм травозбірника 55 л
Регулювання глибини 5 рівнів
Розмір коліс (передні/задні) 178/152 мм
Матеріал корпусу пластик
Кількість ножів 16 од.
Кількість штифтів 22 од.
Розміри в упаковці (Д×Ш×В) 660×480×340 мм
Вага 14 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук