Електрична пила ланцюгова Daewoo DACS 2500E

Рейтинг
2870 грн
2 595 грн
Економія: 275 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Електрична ланцюгова пила DACS 2500Е призначена для побутового використання. Ідеально підходить для розпилювання стовбурів дерев, дерев’яного бруса, обрізання гілок.

ВАЖЛИВО! Пилою можна пиляти тільки матеріали з дерева!

Довжина шини ланцюгової пили визначає товщину колоди, яку можна нею розпиляти. Так, при довжині шини в 40 см, як у цієї моделі, хвилини за 2 можна впоратися зі стовбуром діаметром 35 см. А за наявності спеціальних навичок у лісоруба цією пилкою можна без особливих зусиль розпиляти і більш товсте дерево.

У цій моделі встановлено електричний двигун власного виробництва компанії Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва. Розробники подбали про оптимальне співвідношення крутного моменту і швидкості обертання, за рахунок чого вдалося домогтися доброї продуктивності. Двигун разміщено поперек для передачі на ланцюг 100 % крутного моменту.

Висока ергономічність пристрою досягається за рахунок малої ваги, невеликих габаритів, системи автоматичного змащення ланцюга та передбачених двох ручок — передньої та задньої, які визначають надійний захват з двох сторін. Корпус інструмента виготовлено з міцного ABS-пластика. Він є надійним захистом внутрішніх компонентів пили і при цьому істотно не збільшує її масу. Зручною в обслуговуванні пилу робить система приводу SDS, що дозволяє встановити і натягнути ланцюг без застосування спеціальних інструментів. Стежити за належним змащенням ланцюга допомагає індикатор рівня мастила для ланцюга. Безпеку забезпечують зубчастий упор, що сприяє фіксації колоди, а також запобіжник, що перешкоджає мимовільному запуску. Крім того, передбачено стрічкове гальмо для миттєвої зупинки ланцюга у разі дуже сильної віддачі, щоб уникнути травмування оператора.

Для змащення самого ланцюга слід застосовувати спеціальне мастило для ланцюга.

Термін основної гарантії на пилу становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

  1. Електрична пила — 1 од.
  2. Напрямна шина — 1 од.
  3. Захисний кожух ланцюга — 1 од.
  4. Ланцюг — 1 од.
Потужність 2500 Вт
Тип двигуна електричний
Виробник двигуна Daewoo
Частота обертання 2500 об/хв
Довжина шини 40 см
Виробник ланцюга Daewoo
Хід ланцюга 0,375 дюйма
Товщина ланки ланцюга 1,27 мм
Кількість ланок 57 од.
Кількість ріжучих ланок 29 од.
Об'єм бака для змащення ланцюга 0,23 л
Вага базового блоку 4,5 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук