Мийка високого тиску Daewoo DAW 400

Рейтинг
Скоро у продажу
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAW 400 — електрична побутова мийка високого тиску, призначена для чищення і догляду за автомобілями, мотоциклами та іншою технікою, а також за різними поверхнями (дерево, плитка, цегляний мур тощо).

Міні-мийка цієї моделі обладнана електричним двигуном власного виробництва Daewoo, спеціально розробленим для насосів високого тиску. Такий мотор забезпечує найбільш оптимальне співвідношення крутного моменту і частоти обертання. Двигун не потрібно обслуговувати впродовж усього експлуатаційного терміну.

Наявність функції самостійного забору води дозволяє підключати мийку до автономних джерел (відра, бочки тощо). При цьому рекомендована довжина шланга для подачі води — не більше 2 м. Варто враховувати, що шланг не входить до комплекту поставки, тому його потрібно придбати окремо.

Завдяки спеціальному датчику води здійснюється автоматичне відключення живлення помпи, якщо виникли проблеми із водопостачанням. Це унеможливлює перегрів двигуна та його поломку.

Вода, що подається до міні-мийки, проходить механічне очищення фільтром. Адже тверді часточки, які містяться у рідині, здатні пошкодити деталі пристрою.

Помпа, виготовлена з алюмінію, ефективно прибирає зайве тепло від двигуна, а також робить пристрій легшим за вагою.

Шланг високого тиску має особливу міцність і стійкість до зовнішнього механічного впливу. Це дозволяє йому легко витримувати значні навантаження під час запуску і зупинки двигуна.

У комплекті з мийкою йде спеціальна насадка на пістолет з ємністю для рідких миючих засобів. Це дозволяє економно та швидко наносити піну на поверхню, що очищується.

Електробезпеку мийки високого тиску цієї моделі забезпечує подвійна ізоляція струмовідних частин її корпусу.

Термін основної гарантії на мийку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 1500 Вт
Напруга  
Частота  
Витрата води 420 л/год
Матеріал помпи алюміній
Робочий тиск 120 бар
Механічний фільтр є
Фільтр тонкого очищення немає
Бак для миючих засобів насадка
Ємність бака для миючих засобів 0,5 л
Максимальна температура води на вході 50 ˚С
Грязьова фреза немає
Турбощітка немає
Автостоп є
Довжина кабелю 5 м
Довжина шланга 5 м
Котушка для шланга немає
Колеса є
Габарити 250×280×480 мм
Вага 5,8 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук