Мийка високого тиску Daewoo DAW 400

Рейтинг
2995 грн
2 495 грн
Економія: 500 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAW 400 — електрична побутова мийка високого тиску, призначена для чищення і догляду за автомобілями, мотоциклами та іншою технікою, а також за різними поверхнями (дерево, плитка, цегляний мур тощо).

Міні-мийка цієї моделі обладнана електричним двигуном власного виробництва Daewoo, спеціально розробленим для насосів високого тиску. Такий мотор забезпечує найбільш оптимальне співвідношення крутного моменту і частоти обертання. Двигун не потрібно обслуговувати впродовж усього експлуатаційного терміну.

Наявність функції самостійного забору води дозволяє підключати мийку до автономних джерел (відра, бочки тощо). При цьому рекомендована довжина шланга для подачі води — не більше 2 м. Варто враховувати, що шланг не входить до комплекту поставки, тому його потрібно придбати окремо.

Завдяки спеціальному датчику води здійснюється автоматичне відключення живлення помпи, якщо виникли проблеми із водопостачанням. Це унеможливлює перегрів двигуна та його поломку.

Вода, що подається до міні-мийки, проходить механічне очищення фільтром. Адже тверді часточки, які містяться у рідині, здатні пошкодити деталі пристрою.

Помпа, виготовлена з алюмінію, ефективно прибирає зайве тепло від двигуна, а також робить пристрій легшим за вагою.

Шланг високого тиску має особливу міцність і стійкість до зовнішнього механічного впливу. Це дозволяє йому легко витримувати значні навантаження під час запуску і зупинки двигуна.

У комплекті з мийкою йде спеціальна насадка на пістолет з ємністю для рідких миючих засобів. Це дозволяє економно та швидко наносити піну на поверхню, що очищується.

Електробезпеку мийки високого тиску цієї моделі забезпечує подвійна ізоляція струмовідних частин її корпусу.

УВАГА! Під час використання мийки із забором води з резервуарів знадобляться пристосування, що не передбачені в комплекті:

1. Швидкознімний конектор. Він повинен бути одинарним, без функції аквастопу та відповідати діаметру шланга.

2. Неармований шланг. Його рекомендована довжина дорівнює 2 метрам, діаметр — не менше 3/4 дюйма. Шланг довжиною понад 2 метри не рекомендується до використання, бо це може призвести до перегрівання мийки! Проте, якщо застосування такого шланга необхідне, він повинен бути армованим.

3. Приймальний клапан. Це клапан, який встановлюється на кінці шланга, що опускається у воду. За діаметром від повинен відповідати шлангу, який використовується.

Термін основної гарантії на мийку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 1500 Вт
Напруга 220 В
Частота  
Витрата води 420 л/год
Матеріал помпи алюміній
Робочий тиск 120 бар
Механічний фільтр є
Фільтр тонкого очищення немає
Бак для миючих засобів насадка
Ємність бака для миючих засобів 0,5 л
Максимальна температура води на вході 50 ˚С
Грязьова фреза немає
Турбощітка немає
Автостоп є
Довжина кабелю 5 м
Довжина шланга 5 м
Котушка для шланга немає
Колеса є
Габарити 250×280×480 мм
Вага 5,8 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук