Мийка високого тиску Daewoo DAW 550

Рейтинг
4 995 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAW 550 — електрична побутова мийка високого тиску. Цей пристрій призначений для очищення різної автотранспортної, сільськогосподарської, садово-паркової техніки, алей, плитки дерев’яних виробів та багато іншого.

Міні-мийка оснащена електродвигуном, розробленим спеціалістами Daewoo для застосування у насосах високого тиску. Мотор забезпечує ідеальне співвідношення крутного моменту і частоти обертання. Цей двигун не потребує техобслуговування.

У пристрої передбачена функція самостійного забору води. Так, для живлення мийки можуть використовуватися автономні джерела, наприклад дощова бочка або відро. При цьому необхідно використовувати шланг не більше 2 м довжиною, але візьміть до відома, що його потрібно придбати окремо.

Також автомийка обладнана датчиком води. Він автоматично відключить живлення помпи, якщо виникнуть перебої у водопостачанні. Це унеможливить перегрівання двигуна та його подальшу поломку.

Вода, що використовується для живлення мийки, може містити дрібні тверді часточки, здатні пошкодити її внутрішні компоненти і поверхню, що очищується. Щоб цього уникнути, у конструкції передбачений спеціальний фільтр тонкого очищення.

Помпа міні-мийки виготовлена з алюмінію. Це забезпечує ефективне відведення надмірного тепла від електродвигуна, а також дозволяє значно зменшити вагу пристрою в цілому.

Ця модель обладнана професійним пістолетом з металевим соплом. Його деталі, які безпосередньо контактують із водою, виготовлені з надміцної сталі. Цей матеріал стійкий до перепадів тиску і температури.

Шланг високого тиску з великим запасом міцності здатен легко витримувати навіть найбільші навантаження, які виникають під час запуску та зупинки двигуна. Він також стійкий до зовнішніх механічних впливів.

У комплекті з мийкою високого тиску є грязьова фреза. Ця насадка формує обертовий водний струмінь, що впливає на оброблювану поверхню з великою силою. Фреза допомагає розмивати застарілі кірки ґрунту, штукатурку і навіть стару фарбу.

Також у корпус мийки вбудована ємність для миючих засобів. Подача піни регулюється за допомогою поворотної рукоятки, що теж знаходиться там. Завдяки цьому немає необхідності зупиняти роботу, щоб замінити насадку.

Термін основної гарантії на мийку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 2200 Вт
Напруга  
Частота  
Витрата води 550 л/год
Матеріал помпи алюміній
Робочий тиск 160 бар
Механічний фільтр є
Фільтр тонкого очищення є
Бак для миючих засобів вбудований
Ємність бака для миючих засобів 0,5 л
Максимальна температура води на вході 50 ˚С
Грязьова фреза є
Турбощітка немає
Автостоп є
Довжина кабелю 5 м
Довжина шланга 8 м
Котушка для шланга немає
Колеса є
Габарити 380×380×910 мм
Вага 11,09 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук