КАРАНТИННА ХРОНІКА: INTERTOOL KIEV 2020 ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА СЕРПЕНЬ

Щороку наша команда Daewoo з нетерпінням чекає настання травня, щоб вирушити до Києва і взяти участь у щорічній Міжнародній виставці професійного інструменту та садової техніки Intertool. Однак нинішня епідеміологічна ситуація в країні та світі внесла певні зміни в проведення всіх масових заходів. Не стала винятком і виставка Intertool Kiev 2020, яка цього року стане вже 21-ою.

Є і хороші новини. Не йдеться про скасування заходу, а всього лише про перенесення його дат — тепер це 18—20 серпня поточного року. Ця виставка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі м. Києва за адресою: Броварський пр-т, 15. Як і минулого року, вона буде проведена одночасно з ще однією великомасштабною виставкою — AquaTherm 2020.

Запрошуємо відвідати стенд компанії Daewoo Power — № C-8-1! Для отримання безкоштовного запрошення введіть промокод IT20 при реєстрації на сайті: www.intertool.kiev.ua.

Віримо в те, що карантинні заходи, спрямовані на боротьбу з поширенням вірусу, будуть ефективними, і вже в серпні ми зустрінемося на виставці!

Повернутися назад
Інші новини