Daewoo на виставці Intertool Kiev 2018

З 15 по 18 травня в Міжнародному виставковому центрі міста Києва проходить 19 Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2018. Компанія Daewoo Power Products, офіційний представник всесвітньо відомого південнокорейського виробника в Україні, не могла обійти це грандіозне дійство і не проминула нагоду продемонструвати свіжі новинки і хіти продажів.

 

Садова техніка Daewoo представлена новими моделями практично в усіх лінійках: культиватори, ланцюгові пили, газонокосарки, мотокоси і мийки високого тиску.

У силовій техніці дебютували компресори з прямим і ремінним приводами. Також ми демонструємо дизельні, бензинові, двопаливні генератори і зварювальні інвертори.

Електроінструмент, який не так давно з’явився в нашому асортименті, але вже здобув широку популярність серед покупців, представлений акумуляторними викрутками, дрилями-шуруповертами, перфораторами, кутошліфувальними машинами, ударними дрилями, електрорубанком, електролобзиками, циркулярною пилою і технічними фенами.

І, звичайно, автотовари. Серед них теж є новинки. Автокомпресори, манометри, зарядні пристрої та автопилососи — нам є чим вас порадувати і здивувати!

Захід відбувається за адресою: м. Київ, Броварський пр-т, 15, ст. м Лівобережна, МВЦ. Запрошуємо відвідати виставку і підійти до нашого стенду!

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →