В асортименті з'явилися зварювальні інвертори!

На нашому сайті поповнення. Цього разу вашій увазі представлені 8 моделей зварювальних інверторів. Чотири з них належать до серії Basic Line і чотири — до серії Master Line.

Були часи, коли зварювання неможливо було виконати в себе в гаражі. І для приварки, наприклад, петель до металевих дверей потрібно було звертатися до спеціалізованої майстерні, у якій було громіздке обладнання, трифазна мережа і співробітники, які здобули спеціальну освіту.

В асортименті Daewoo Power з'явилися зварювальні інвертори

Зараз же все набагато простіше. За допомогою зварювального інвертора рівний красивий шов може зробити навіть початківець в умовах звичайного гаража. Обладнання працює від стандартної мережі 220 В із частотою 50 Гц. Більше того, інвертору не страшні перепади напруги до певних параметрів. Вага зварювального апарата в середньому не перевищує 5 кг. Це дозволяє зварювати деталі навіть тримаючи його в руках. Тепер ви можете з'єднувати варінням металеві компоненти в будь-який зручний для вас час, не виходячи з улюбленої майстерні.

Обирайте апарат під свої потреби у відповідному розділі сайту. Якщо виникнуть питання, телефонуйте за номером гарячої лінії 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або пишіть за адресою: sales@dw-pp.com.ua. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →