До складу нової поставки увійшли компресори

У гаражі або в майстерні накопичилось багато роботи, з якою без спеціального інструменту не впоратись? Вам доводиться часто фарбувати, шліфувати, вкручувати та викручувати прогоничі?

Купувати електроінструмент для всіх цих завдань економічно невигідно. Набагато зручніше буде придбати пристрої, що працюють від енергії стисненого повітря, а до них підібрати надійний компресор. Так ви однією лише зміною насадок на шланг зможете забезпечити себе ефективною підмогою для акуратного та точного виконання різних робіт підвищеної складності.

У нашому асортименті з'явились високотехнологічні компресори Daewoo. Цей ряд продукції представлений п'ятьма моделями: чотирма версіями з прямим приводом і однією — з ремінним. Знайомтеся з характеристиками, обирайте те, що підійде саме Вам.

В асортименті Daewoo Power Україна з'явилися нові компресори

Якщо виникнуть які-небудь питання, телефонуйте нам за номером гарячої лінії: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, або пишіть на адресу: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам.

Повернутися назад
Інші новини

З 15 по 18 травня в Міжнародному виставковому центрі міста Києва проходить 19 Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2018. Компанія Daewoo Power Products, офіційний представник відомого південнокорейського виробника в Україні, не могла обійти це грандіозне дійство і не проминула можливість продемонструвати свіжі новинки і хіти продажів.

Детальніше →