До складу нової поставки увійшли компресори

У гаражі або в майстерні накопичилося багато роботи, з якою без спеціального інструменту не впоратись? Вам доводиться часто фарбувати, шліфувати, вкручувати та викручувати прогоничі?

Купувати електроінструмент для всіх цих завдань економічно невигідно. Набагато зручніше буде придбати пристрої, що працюють від енергії стисненого повітря, а до них дібрати надійний компресор. Так ви однією лише зміною насадок на шланг зможете забезпечити себе ефективною підмогою для акуратного та точного виконання різних робіт підвищеної складності.

У нашому асортименті з'явилися високотехнологічні компресори Daewoo. Ця низка продукції представлена п'ятьма моделями: чотирма версіями з прямим приводом і однією — з ремінним. Знайомтеся з характеристиками, обирайте те, що потрібно саме Вам.

В асортименті Daewoo Power Україна з'явилися нові компресори

Якщо виникнуть які-небудь питання, телефонуйте нам за номером гарячої лінії 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або пишіть на адресу: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →