Акція: 3% знижки за банер на головній сторінці

Продаєте чи плануєте продавати техніку Daewoo у своєму інтернет-магазині? У нас є для вас спеціальна пропозиція: ви розміщуєте рекламний банер Daewoo на головній сторінці вашого сайту, а ми надаємо вам додатково 3% знижки на нашу продукцію.

Умови акції:

  1. Банер повинен бути розміщений на головній сторінці інтернет-магазину протягом усього строку проведення акції.
  2. Банер повинен бути клікабельним: за натисненням на цей банер користувач повинен переходити на сторінку з продукцією Daewoo у вашому інтернет-магазині.

Для вашої зручності:

Заготовки банерів двома мовами ми надаємо. Первісно вони мають такий вигляд:

  • для генераторів:

Акція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер російськоюАкція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер українською

  • для культиваторів:

Акція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер російською                   Акція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер українською

Банер ви можете змінювати на свій розсуд. Для реалізації цієї можливості банер доступний для скачування у форматі, зручному для редагування. Завантажити банер для генераторів можна за цим посиланням, для культиваторів — за цим посиланням.

У випадку якщо ви ще тільки плануєте розміщувати продукцію Daewoo у своєму інтернет-магазині, надаємо Вам для цього всі необхідні матеріали (фото і технічні характеристики). Завантажити матеріали для генераторів ви можете за цим посиланням, для культиваторів — за цим посиланням.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →