Зварювальний інверторний апарат Daewoo DW 260

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 260 — інверторний апарат для зварювальних робіт. Він створений із застосуванням новітньої інверторної технології та дає високу продуктивність і якість зварних швів. При цьому пристрій працює майже безшумно.

IGBT — біполярні транзистори — нова розробка у силовій електроніці. Вони керуються за допомогою мікропроцесора. IGBT-транзистори збільшують надійність апарата, зменшуючи при цьому вагу і покращуючи тепловідведення.

Напруга мережі 190-260 В гарантує роботу пристрою в нормальному режимі. А цифровий дисплей допоможе точно визначити силу струму та контролювати його в процесі роботи.

Функція Hot Start (швидкий старт), завдяки збільшенню до 100% зварювального струму в момент підпалювання зварювальної дуги та формування зварювальної ванни, допоможе без проблем розпочати роботу навіть новачку у справі зварювання.

Функція Arc Force (форсаж дуги) призначена для збільшення зварювального струму, коли мимовільно збільшується відстань між зварним швом і електродом. Таким чином зберігається зварювальна дуга, і робота триває без перебоїв.

Функція Anti-Stick (антизалипання електрода) передбачена для подовження терміну служби зварювального обладнання: коли прилипає електрод і зникає зварювальна дуга, вимикається подача зварювального струму. Коли ж електрод від’єднується від зварного шва, подача струму відновлюється автоматично. Ця функція також корисна для зварників-початківців.

У зварювальному обладнанні цієї моделі застосовані сучасні комплектуючі та надійна система охолодження. Завдяки цьому продуктивність періоду ввімкнення може становити 70% (при роботі максимальним зварювальним струмом). Це означає, що безперервна експлуатація може тривати 7 хвилин із 10 можливих.

DW 260 оснащений захистом від перегріву та перевантаження. Він здійснюється за допомогою примусової системи охолодження та системи автоматичного відключення апарата. А сталевий корпус і чудова вентиляція ефективно відводять тепло, дозволяючи апарату працювати навіть при +40 °С.

Проводи тримача електрода і заземлення мають довжину, зручну для забезпечення мобільності пристрою та зручності роботи оператора.

Термін основної гарантії на зварювальний апарат становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Вхідна напруга 190-260 В
Частота 50 Гц
Діапазон регулювання зварювального струму 20-260 А
Діаметр електрода 1,6-5 мм
Максимальний споживаний струм 38,6 А
Максимальна споживана потужність 8,5 кВт
ТВ при максимальному зварювальному струмі в режимі 70 %
Функція Hot Start є
Функція Arc-Force є
Функція Anti-Stick є
Коефіцієнт потужності 0,76
Температура експлуатації від −10 до +40 °С
Тип охолодження вентилятор
Клас ізоляції та ступінь захисту F/IP21
Розміри (Д×В×Ш) 365×200×300 мм
Вага 4,4 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук