Зварювальний інверторний апарат Daewoo DW 170

Рейтинг
3295 грн
2 499 грн
Економія: 796 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 170 — інверторний апарат для зварювання найбільш відповідальних деталей і конструкцій. Він розроблений відповідно до новітніх технологій та призначається для зварювальних робіт штучними електродами з покриттям. Інверторна технологія забезпечує високу продуктивність пристрою, а також відмінну якість зварних швів і максимальну зручність експлуатації.

Зварювальний апарат обладнаний біполярними транзисторами власного виробництва Daewoo. Ця розробка — останнє слово в галузі силової електроніки. IGBT-транзистори керуються за допомогою мікропроцесора. Також вони збільшують надійність та поліпшують тепловідведення з поверхні модуля.

Це обладнання працюватиме в нормальному режимі при напрузі мережі у 190-260 В. Таким чином гарантується добра продуктивність і висока якість зварного шва.

У пристрої передбачено функції швидкого старту, форсажу дуги та антизалипання електрода. Так, функція Hot Start спрощує початок роботи з апаратом: зварний струм збільшується до 100% від обраного параметра під час запалювання зварювальної дуги та формування зварювальної ванни. Це дозволить легко та просто впоратися з використанням пристрою навіть зварнику-початківцю. Функція Arc Force передбачена для збільшення зварювального струму, коли мимовільно збільшується відстань між електродом і швом, щоб зберегти зварювальну дугу і забезпечити безвідмовну роботу. Функція Anti-Stick покликана збільшити термін служби зварювального устаткування: подача зварювального струму припиниться в момент прилипання електрода та зникнення зварювальної дуги. Подача струму відновлюється, коли електрод від’єднується від зварного шва.

В апараті також задіяний захист від перегріву та перевантаження. Тут застосована примусова система охолодження та система автовідключення, якщо апарат перегрітий або перевантажений. Відвести надмірне тепло допомагають ефективна вентиляція та корпус, виготовлений зі сталі, тож працювати із пристроєм можна при температурі до +40 °С.

Кращі показники періоду ввімкнення досягаються завдяки сучасним комплектуючим і примусовій системі охолодження. Працюючи максимальним зварювальним струмом, ПВ дорівнюватиме 60%, а це значить, що можна безперервно працювати апаратом 6 хвилин із 10-ти можливих.

Достатньо довгі проводи тримача електрода (1,8 м) і заземлення (1,2 м) забезпечують максимальну зручність під час роботи оператора зварювального обладнання цієї моделі.

Термін основної гарантії на зварювальний апарат становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Вхідна напруга 190-260 В
Частота 50 Гц
Діапазон регулювання зварювального струму 20-170 А
Діаметр електрода 1,6-4 мм
Максимальний споживаний струм 29,7 А
Максимальна споживана потужність 6,5 кВт
ТВ при максимальному зварювальному струмі в режимі 60 %
Функція Hot Start є
Функція Arc-Force є
Функція Anti-Stick є
Коефіцієнт потужності 0,76
Температура експлуатації від −10 до +40 °С
Тип охолодження вентилятор
Клас ізоляції та ступінь захисту F/IP21
Розміри (Д×В×Ш) 290×185×180 мм
Вага 2,3 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук