Зварювальний інверторний апарат Daewoo DW 195

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 195 — інверторний зварювальний апарат для зварювання штучними електродами з покриттям. Новітні інверторні технології, застосовані під час виготовлення цієї техніки, гарантують високу продуктивність і якість виконання зварних швів.

У пристрої застосовано біполярні IGBT-транзистори, що керуються за допомогою мікропроцесора, — новітня розробка Daewoo. Наявність таких транзисторів дозволяє зменшити загальну вагу апарата, поліпшити відведення тепла з поверхні модуля та збільшити надійність обладнання в цілому.

У нормальному робочому режимі напруга мережі повинна становити від 145 до 220 В. При дотриманні цього параметра унеможливиться зниження продуктивності та якості зварного шва.

Функція швидкого старту — Hot Start — передбачена для простого і зручного початку роботи. В момент запалювання зварювальної дуги і формування зварювальної ванни струм збільшується до 100 % від обраного значення.

Функція форсажу дуги — Arc-Force — використовується для збільшення зварювального струму при мимовільному віддаленні електрода від зварного шва. Призначена для збереження зварювальної дуги і продовження безперебійної роботи.

Функція антизалипания електрода — Anti-Stick — допомагає збільшити термін служби пристрою. У момент прилипання електрода припиняється подача зварювального струму, а при від’єднанні його подача автоматично поновлюється.

Продуктивність ТВ — до 60 %. Це найкращий показник, досягнутий завдяки використанню сучасних комплектуючих і примусової системи охолодження. Працюючи максимальним зварювальним струмом, коли ТВ дорівнює 60%, можливість безперервної роботи становить 6 хвилин з можливих 10-ти.

Щоб забезпечити надійний захист зварювального апарата, передбачена автоматична система відключення у разі перевантаження і перегріву. Ефективна вентиляція і сталевий корпус допомагають відводити тепло і забезпечувати роботу виробу навіть при +40 °С.

Досить довгі дроти тримача електрода (1,8 м) і заземлення (1,2 м) забезпечують відмінну мобільність і зручність роботи оператора.

Термін основної гарантії на зварювальний апарат становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Вхідна напруга 145-220 В
Частота 50 Гц
Діапазон регулювання зварювального струму 20-195 А
Діаметр електрода 1,6-4 мм
Максимальний споживаний струм 32 А
Максимальна споживана потужність 6,9 кВт
ТВ при максимальному зварювальному струмі 60 %
Функція Hot Start є
Функція Arc-Force є
Функція Anti-Stick є
Коефіцієнт потужності 0,75
Температура експлуатації від −10 до +40 °С
Тип охолодження вентилятор
Клас ізоляції та ступінь захисту F/IP21S
Розміри (Д×В×Ш) 270×190×170 мм
Вага 2,8 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук