Зварювальний інверторний апарат Daewoo DW 175

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 175 — зварювальний апарат, створений із застосуванням новітніх інверторних технологій. Він призначений для зварювальних робіт штучними електродами з покриттям. Висока продуктивність, відмінна якість зварних швів і безшумна робота характерні для обладнання цієї моделі.

Біполярні транзистори IGBT є новітньою розробкою в області силової електроніки. Вони керуються за допомогою мікропроцесора і дозволяють збільшити надійність зварювального апарату. До того ж знижується загальна вага пристрою і поліпшується відведення тепла з поверхні модуля.

Напруга мережі, при якій це зварювальне обладнання буде працювати в коректному режимі (тобто без зниження продуктивності та якості шва), знаходиться в діапазоні від 145 до 220 В.

Наявність корисних функцій допомагає спростити експлуатацію та зробити її максимально ефективною. Так, пристрій підійде і для зварника-початківця, і для любителя, і для професіонала.

Hot Start — функція швидкого старту. Вона дозволяє негайно приступити до роботи завдяки збільшенню до 100 % зварювального струму, обраного Вами, в момент підпалювання зварювальної дуги і формування зварювальної ванни.

Arc-Force — функція форсажу дуги. Призначена для накиду зварювального струму при мимовільному збільшенні відстані між електродом і зварним швом. Таким чином зберігається зварювальна дуга — і робота триває без перебоїв.

Anti-Stick — функція антизалипання електрода. Її наявність дозволяє подовжити термін служби апарату завдяки автоматичному відключенню струму, яке відбувається в момент, коли прилипає електрод і зникає зварювальна дуга. Подача струму поновлюється при від’єднанні електрода від зварного шва.

Продуктивність ТВ до 60 % — найкращий показник, досягнутий завдяки застосуванню сучасних комплектуючих і примусової системи охолодження. При роботі максимальним зварювальним струмом (ТВ дорівнює 60 %) час безперервної експлуатації становить 6 хвилин з 10-ти можливих.

У цій моделі також передбачено захист від перевантаження (автоматичне вимкнення) і перегріву (примусова система охолодження). Ефективна вентиляція і сталевий корпус ефективно відводять тепло і дозволяють використовувати апарат при температурах до +40 °С.

Для забезпечення достатньої мобільності і зручності роботи користувача передбачена довжина дротів тримача електрода — 1,8 м, заземлення — 1,2 м.

Термін основної гарантії на зварювальний апарат становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Вхідна напруга 145-220 В
Частота 50 Гц
Діапазон регулювання зварювального струму 20-175 А
Діаметр електрода 1,6-3,2 мм
Максимальний споживаний струм 27 А
Максимальна споживана потужність 5,95 кВт
ТВ при максимальному зварювальному струмі 60 %
Функція Hot Start є
Функція Arc-Force є
Функція Anti-Stick є
Коефіцієнт потужності 0,75
Температура експлуатації від −10 до +40 °С
Тип охолодження вентилятор
Клас ізоляції та ступінь захисту F/IP21S
Розміри (Д×В×Ш) 270×190×170 мм
Вага 2,7 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук