Компресор з ремінним приводом Daewoo DAC 90B

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Компресор DAC 90B — якісний, перевірений випробуваннями пристрій, який відмінно підійде для постачання стисненого повітря у побутове та промислове пневмообладнання.

Компресор створений на базі двигуна власного виробництва фірми Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва.

Ця модель компресора завдяки своїй потужності та високій продуктивності підходить для використання з широким спектром пневмопристроїв.

Компресори з ремінним приводом відрізняються високою надійністю та довговічністю. Це досягається за рахунок того, що діаметр маховика блоку циліндрів більше, ніж діаметр шківа двигуна, тому відбувається зниження числа обертів колінвалу, зменшується тертя та знос рухомих частин.

Зверніть увагу на наявність швидкоз'ємного конектора. Це удосконалення конструкції значно підвищує ергономічність пристрою: ви зможете швидко приєднувати та від'єднувати шланг, через який відбувається подання стисненого повітря.

Як і для будь-якого обладнання компанії Daewoo, для виготовлення компресорів обираються лише якісні матеріали та компоненти. Суворий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє отримати високотехнологічний надійний пристрій та гарантувати покупцям тривалу безперебійну роботу за умови правильної експлуатації.

DAC 90B оснащений редуктором регулювання тиску на виході, що дозволяє встановлювати необхідне значення цього параметра для конкретного споживача. Контролювати ж тиск повітря можна за двома манометрам: вхідним та вихідним.

Цей компресор масляного типу. Зменшення тертя між рухомими деталями за рахунок мастила підвищує робочий ресурс пристрою. Пам'ятайте про те, що необхідно регулярно замінювати та доливати мастильний матеріал. Перевірити рівень мастила можна за допомогою індикатора рівня мастила на панелі. Періоди заміни вказані в паспорті пристрою.

Об’єм ресивера становить 90 л, і цього цілком достатньо для забезпечення стабільної роботи професійного та напівпрофесійного пристрою, що використовує стиснене повітря. Для переміщення досить важкого компресора передбачені два колеса та зручне транспортувальне руків’я.

Надійна ізоляція двигуна та система захисту від перегріву роблять пристрій безпечним для використання, звісно, за умови дотримання всіх застережних заходів.

Ефективне повітряне охолодження двигуна відводить надлишкове тепло і дозволяє подовжити термін служби компресора.

Ступінь пило- та вологозахисту пристрою — IP44. Це означає, що корпус захищає пристрій від потрапляння твердих предметів розміром більше 1 мм та бризок води, що падають у будь-якому напрямку.

Добре продумана система гасіння вібрацій та дві антивібраційні ніжки підвищують комфорт при використанні цього компресора. 

Дана модель компресора відмінно підійде для виконання робіт з вимогливим пневмообладнанням в домашніх умовах та на виробництві.

Термін основної гарантії на компресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Потужність 3,3 к.с./2,4 кВт
Продуктивність 360 л/хв
Тиск 8 бар
Об’єм ресивера 90 л
Об’єм оливного картера 800 мл
Циліндр 2×65 мм
Привод ремінний
Виробник двигуна Daewoo
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Кількість фаз 1
Обороти 1240 об/хв
Ізоляція двигуна В
Ступінь захисту IP44
Колеса 3
Розміри (Д×В×Ш) 1020×440×840 мм
Вага 75 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук