Блок автоматичного керування генератором Daewoo ATS 15-DDAE DXE

Рейтинг
7 995 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo ATS 15-DDAE DXE — блок автоматичного керування, призначений для застосування з дизельними моделями електрогенераторів Daewoo DDAE 6000XE, DDAE 6000XE-3, DDAE 9000XE та DDAE 9000DXE-3.

Завдяки цьому пристрою здійснюється автоматичний запуск генератора при падінні напруги в мережі або ж припиненні подачі електроенергії. При її відновленні автоматика переводить підключених споживачів на зовнішню мережу та відключає установку.

Блок керування оснащений контролером, який підтримує робочий стан електростанції в періоди тривалих перерв. Він контролює напругу пускового акумулятора та заряджає його за необхідності.

У моделі ATS 15-DDAE DXE передбачено кріплення для монтажу на стіні. Всі компоненти, що знаходяться всередині міцного металевого корпусу, надійно захищені. Отримати доступ до них можна за допомогою спеціального ключа.

Термін основної гарантії на блок автоматичного керування генератором становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Блок автоматики — 1 од.
Кабель керування — 1 од.
Комплект ключів — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Номінальна напруга мережі 220/380 В
Номінальний струм 25 А
Номінальна потужність 15 кВт
Номінальна напруга генератора 220/380 В
Частота струму 50 Гц
Кількість фаз 1/3
Довжина кабелю керування 2 м
Вага 4,2 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук