Блок автоматичного керування генератором Daewoo ATS 15-DDAE DSE

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo ATS 15-DDAE DSE — блок автоматичного керування, призначений для застосування з дизельними моделями електрогенераторів Daewoo DDAE 9000SSE, DDAE 9000SSE-3, DDAE 10000SE та DDAE 10000DSE-3.

Цей пристрій забезпечує автоматичний запуск мініелектростанції, якщо падає напруга в основній мережі або припиняється подача електроенергії. Коли відновлюється подача, ATS-автоматика переводить живлення споживачів на зовнішню мережу та відключає силову установку.

Щоб завжди підтримувати електростанцію в робочому стані, передбачений спеціальний контролер. Під час тривалих перерв він здійснює постійний контроль напруги пускового акумулятора та в разі необхідності заряджає його.

Ця модель оснащена зручним кріпленням для монтажу на стіну. Електронні компоненти пристрою знаходяться всередині міцного металевого корпусу. Доступ до нього можливий за допомогою спеціального ключа.

Термін основної гарантії на блок автоматичного керування генератором становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Блок автоматики — 1 од.
Кабель керування — 1 од.
Комплект ключів — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Номінальна напруга мережі 220/380 В
Номінальний струм 25 А
Номінальна потужність 15 кВт
Номінальна напруга генератора 220/380 В
Частота струму 50 Гц
Кількість фаз 1/3
Довжина кабелю керування 2 м
Вага 4,2 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук