Блок автоматичного керування генератором Daewoo ATS 12500E

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo ATS 12500E — блок автоматичного керування, створений для застосування з бензиновими моделями електрогенераторів Daewoo, в яких передбачено рознімач для підключення ATS. Цей пристрій розраховано на роботу силових установок з номінальною напругою 220 В.

ATS-автоматика запускає мініелектростанцію, якщо падає напруга в основній мережі або взагалі припиняється подача електрики. Коли електроенергія з’являється, пристрій автоматично спрямовує живлення споживачів на зовнішню мережу та відключає силову установку.

Ця модель блока автоматичного керування оснащена спеціальним контролером. Цей прилад підтримує генератор у робочому стані під час тривалих перерв, здійснюючи постійний контроль напруги пускового акумулятора. Контролер за необхідності також заряджає його.

Для зручного розміщення блока автоматики на стіні передбачене кріплення. Міцний металевий корпус надійно захищає внутрішні компоненти. Доступ до них здійснюється за допомогою спеціального ключа.

Термін основної гарантії на блок автоматичного керування генератором становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Блок автоматики — 1 од.
Кабель керування — 1 од.
Комплект ключів — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Номінальна напруга мережі 220 В
Номінальний струм 50 А
Номінальна потужність 10 кВт
Номінальна напруга генератора 220 В
Частота струму 50 Гц
Кількість фаз 1
Довжина кабелю керування 2 м
Вага 5,05 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук