Daewoo GDA 6800i — бензиновий генератор із сучасною інверторною технологією. Ця модель підійде для енергопостачання невеликих будинків, дачних ділянок, будівельних майданчиків, а також для підключення чутливої електроніки.
Однією з головних переваг цієї силової установки можна назвати застосування професійного чотиритактного бензинового двигуна, який є спеціальною розробкою Daewoo. Важлива наявність «розумного» захисту від перевантажень, захисту від низького рівня оливи (датчик рівня оливи), швидкого запуску.
Альтернатор на 100 % виконано з міді, що дозволяє виробляти високоякісний електричний струм. На корпусі є індикатор напруги.
Металевий паливний бак досить місткий — 15 л, що дозволяє організувати безперервну роботу до 12 годин (за 50-відсоткового навантаження).
Низький рівень шуму — всього 68 дБ — дозволяє експлуатувати генератор без особливого дискомфорту.
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Повна потужність | 6,2 кВА |
| Номінальна потужність | 4,5 кВт |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Напруга/частота | 220 В/50 Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 Cosφ |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Модель двигуна | series 235 |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Робочий об’єм двигуна | 235 куб. см |
| Об’єм паливного бака | 15 л |
| Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні | 12 год |
| Об’єм картера | 0,6 л |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип запуску | ручний |
| Регулятор напруги | AVR |
| Клас безпеки | захист від низького рівня оливи, захист від перевантаження |
| Тип палива | бензин не нижче АІ-92 |
| Розетки | 2×220 В/16 А, 1×220 В/32 А |
| Розміри (Д×В×Ш) | 625×485×510 мм |
| Вага | 41 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень