Daewoo GDA 3800i — професійний бензиновий електрогенератор, в якому застосовано сучасну інверторну технологію для вироблення високоякісного струму. Ця модель підходить для енергопостачання невеликих будинків і будівельних ділянок, а також для підключення чутливої електроніки.
Ця силова установка обладнана бензиновим 4-тактним двигуном власного виробництва Daewoo, що відрізняється підвищеною ефективністю та високим ступенем захисту. Так, передбачено захист від низького рівня моторної оливи (є датчик рівня оливи) і «розумний» захист від перевантажень.
Також до основних переваг цього пристрою можна віднести:
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту поставки входять:
| Повна потужність | 4,4 кВА |
| Номінальна потужність | 3,2 кВт |
| Максимальна потужність | 3,5 кВт |
| Напруга/частота | 220 В/50 Гц |
| Коефіцієнт потужності | 1 Cosφ |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Виробник двигуна | Daewoo |
| Модель двигуна | series 210 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Робочий об’єм двигуна | 210 куб. см |
| Об’єм паливного бака | 15 л |
| Час роботи на повному баку при 50%-му навантаженні | 12 год |
| Об’єм картера | 0,6 л |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип запуску | ручний |
| Регулятор напруги | AVR |
| Клас безпеки | захист від низького рівня оливи, захист від перевантаження |
| Тип палива | бензин не нижче АІ-92 |
| Розетки | 2×220 В/16 А |
| Розміри (Д×В×Ш) | 575×485×445 мм |
| Вага | 31 кг |
Адреси магазинів
Адреси сервісних центрів
Інструкції та сертифікати
Будьте в курсі останніх новин і нових надходжень